Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Rocket 4 PLUS 4 TB Solid State Drive M.2 2280 Internal PCI Express NVMe PCI Express NVMe x4 är av typen SSD och har plats för 1 TB lagring. Den här modellen har formfaktor M.2.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Sabrent Rocket 4 PLUS SB-RKT4P-4TB 4 TB är 9 749 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Om du behöver utöka din interna lagring kan det vara en god idé att införskaffa dig en ny intern SSD. För att beskriva hur stor SSDn är används begreppet formfaktor. Den här modellen har formfaktorn M.2. Hårddisken rymmer 1 TB och då kan du utan problem lagra en hel del film och fotografier.
Sabrent har här en SSD-enhet som kan vara bra om du vill utöka lagringen. En SSD-enhet har bättre prestanda än en HDD-disk. Den rymmer 1 TB och har för övrigt formfaktor M.2.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Rocket 4 PLUS 4 TB Solid State Drive M.2 2280 Internal PCI Express NVMe PCI Express NVMe x4. I kategorin hårddiskar är det här för närvarande en av de allra mest populära produkterna på PriceRunner och just nu kostar Rocket 4 PLUS 4 TB Solid State Drive M.2 2280 Internal PCI Express NVMe PCI Express NVMe x4 9749.37 kr.. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Rocket 4 PLUS 4 TB Solid State Drive M.2 2280 Internal PCI Express NVMe PCI Express NVMe x4 till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Sabrent Rocket 4 PLUS SB-RKT4P-4TB 4 TB |
| Märke | Sabrent |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 5.67 g |
| Bredd | 21.84 mm |
| Höjd | 2.79 mm |
| Djup | 80.01 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-05-13 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 4000 GB |
| Flashminne | TLC |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 7000 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 6850 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 3000 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .