• Black Friday
  • Rea
  • Guider
  • Om oss
  • Rea
Hem & Hushåll
Vitvaror

Hygienartiklar

Letar du efter hygienartiklar som passar dina behov? På PriceRunner hjälper vi dig att hitta det bästa alternativet genom att lista ett brett utbud av produkter. Våra användbara filter gör det enkelt för dig att sortera efter pris, märke eller specifika funktioner. Oavsett om du letar efter tandvård, hudvård eller hårvård kan du snabbt navigera bland alla erbjudanden och hitta rätt produkt för dig. Du kan också läsa användarrecensioner för att få en bättre förståelse för vad andra tycker om produkterna. Vi ser till att du har all information du behöver för att göra ett välgrundat val. Med vår hjälp kan du enkelt jämföra priser och hitta de bästa erbjudandena för dina hygienartiklar. Börja här för att hitta de produkter som matchar dina behov och preferenser.

Prova flexibla betalningar medKlarnaLär dig hur

Filtrera
Specifikationer

1000+ produkter

Visa som tabell
Hygienartiklar Vichy 48H Intensive Anti-Perspirant Deo Roll-on 50ml 1-pack
Vichy
50+
50+ bevakar
Vichy 48H Intensive Anti-Perspirant Deo Roll-on 50ml 1-pack
Deodorant, Parabenfri, Alkoholfri, Antiperspirant, Oparfymerad, Lugnande, Dermatologiskt testad
100 kr
2 000,00 kr/L
9+ butiker
Hygienartiklar Rexona Maximum Protection Confidence Deo Stick 45ml
Rexona Maximum Protection Confidence Deo Stick 45ml
Deodorant, Antiperspirant, Doft, Återfuktande, Dermatologiskt testad
55 kr
1 221,00 kr/L
9+ butiker
Hygienartiklar Biotherm Deo Pure Antiperspirant Roll-on 75ml 1-pack
-10%
Biotherm Deo Pure Antiperspirant Roll-on 75ml 1-pack
Deodorant, Lugnande, Mjukgörande, Antiperspirant, Kylande, Doft, Parabenfri, Alkoholfri, Återfuktande
154 kr
2 053,00 kr/L
9+ butiker
Hygienartiklar Eucerin pH5 Shower Oil 400ml
Eucerin pH5 Shower Oil 400ml
Duschcreme, Dermatologiskt testad, Vårdande, Doft, Återfuktande, Lugnande, Mjukgörande
97 kr
243,00 kr/L
9+ butiker
Hygienartiklar ACO Intimate Care Cleansing Wash 250ml
ACO Intimate Care Cleansing Wash 250ml
Intimtvätt, Oparfymerad, Återfuktande, Mjukgörande
56 kr
224,00 kr/L
9+ butiker
Hygienartiklar Meraki Hand Soap Northern Dawn 490ml
Meraki Hand Soap Northern Dawn 490ml
Handtvål, Doft, Återfuktande, Vårdande
136 kr
278,00 kr/L
9+ butiker
Hygienartiklar HUGO BOSS Hugo Man Deo Stick 75ml 1-pack
HUGO BOSS Hugo Man Deo Stick 75ml 1-pack
Deodorant, Doft, Antiperspirant, Aluminiumfri
105 kr
1 400,00 kr/L
9+ butiker
Hygienartiklar HUGO BOSS The Scent Deo Stick 75ml 70g 1-pack
HUGO BOSS The Scent Deo Stick 75ml 70g 1-pack
Deodorant, Doft, Antiperspirant
123 kr
1 639,00 kr/L
9+ butiker
Vichy 72-HR Stress Resist Anti-Perspirant Intensive Treatment Deo Roll-on 50ml 1-pack
Vichy
50+
50+ bevakar
Vichy 72-HR Stress Resist Anti-Perspirant Intensive Treatment Deo Roll-on 50ml 1-pack
Deodorant, Antiperspirant, Alkoholfri, Doft, Parabenfri
86 kr
1 725,00 kr/L
9+ butiker
Ida Warg Vanilla Fudge Shower Mousse 200ml
Ida Warg Vanilla Fudge Shower Mousse 200ml
Duschcreme, Doft, Återfuktande, Mjukgörande
59 kr
296,00 kr/L
9+ butiker
Nivea Love Sunshine Shower Gel 250 ml 250ml 1-pack
-23%
Nivea Love Sunshine Shower Gel 250 ml 250ml 1-pack
Duschcreme, Vårdande, Doft, Återfuktande, Dermatologiskt testad
30 kr
120,00 kr/L
5 butiker
Elexir Pharma Epsomsalt 1000g
-14%
Elexir Pharma Epsomsalt 1000g
Badsalt, Återfuktande, Lugnande, Avslappnande, Mjukgörande
47 kr
54 kr
9+ butiker
Dax Tvättcreme Oparfymerad 600ml
Dax Tvättcreme Oparfymerad 600ml
Intimtvätt, Mjukgörande, Oparfymerad, Återfuktande, Parabenfri
31 kr
51,00 kr/L
9+ butiker
ACO Extra Sensitive Deo Roll-on 50ml
ACO Extra Sensitive Deo Roll-on 50ml
Deodorant, Aluminiumfri, Dermatologiskt testad, Alkoholfri, Återfuktande, Doft, Lugnande, Mjukgörande
49 kr
980,00 kr/L
9+ butiker
c/o Gerd Unisex Deo Tube 60ml
c/o Gerd Unisex Deo Tube 60ml
Deodorant, Alkoholfri, Aluminiumfri, Parabenfri
108 kr
1 800,00 kr/L
9+ butiker
Giorgio Armani Armani Code Alcohol Free Deo Stick 75g
Giorgio Armani Armani Code Alcohol Free Deo Stick 75g
Deodorant, Doft, Alkoholfri, Antiperspirant
310 kr
9+ butiker
Rexona Maximum Protection Clean Scent Deo Stick 45ml
Rexona Maximum Protection Clean Scent Deo Stick 45ml
Deodorant, Dermatologiskt testad, Doft, Antiperspirant
67 kr
1 488,00 kr/L
9+ butiker
Vichy Homme 72H Antiperspirant Deo Roll-on 50ml 1-pack
Vichy
50+
50+ bevakar
Vichy Homme 72H Antiperspirant Deo Roll-on 50ml 1-pack
Deodorant, Antiperspirant, Alkoholfri, Dermatologiskt testad, Parabenfri
112 kr
2 240,00 kr/L
9+ butiker
ACO Intimate Care Cleansing Oil 150ml
ACO Intimate Care Cleansing Oil 150ml
Intimtvätt, Oparfymerad, Mjukgörande
62 kr
413,00 kr/L
9+ butiker
Rituals Ritual of Karma Foaming Shower Gel 200ml
Rituals Ritual of Karma Foaming Shower Gel 200ml
Duschcreme
103 kr
516,00 kr/L
9+ butiker
TENA Discreet Extra Plus 24-pack
TENA Discreet Extra Plus 24-pack
Inkontinensskydd, Dermatologiskt testad, Oparfymerad
97 kr
9+ butiker
Bats Extra Effective Women Deo Roll-on 60ml
Bats Extra Effective Women Deo Roll-on 60ml
Deodorant, Dermatologiskt testad, Doft, Antiperspirant
29 kr
483,00 kr/L
9+ butiker
HUGO BOSS Boss Bottled Deo Stick 75ml
HUGO BOSS Boss Bottled Deo Stick 75ml
Deodorant, Doft
129 kr
1 720,00 kr/L
9+ butiker
Davidoff Cool Water Man Deo Stick 70g
Davidoff Cool Water Man Deo Stick 70g
Deodorant, Doft, Alkoholfri
109 kr
9+ butiker
Satisfyer Feel Confident 2-pack
Satisfyer Feel Confident 2-pack
Återanvändbar
68 kr
9+ butiker
Löwengrip Count On Me Deo 50ml
-20%
Löwengrip Count On Me Deo 50ml
Deodorant, Doft, Återfuktande, Antiperspirant, Lugnande
79 kr
1 580,00 kr/L
9+ butiker
ACO Original Deo Roll-on Unscented 50ml
ACO Original Deo Roll-on Unscented 50ml
Deodorant, Alkoholfri, Antiperspirant, Oparfymerad, Dermatologiskt testad
49 kr
980,00 kr/L
9+ butiker
Ida Warg Vitalizing Shower Mousse 200ml
Ida Warg Vitalizing Shower Mousse 200ml
Duschcreme, Doft, Mjukgörande
59 kr
296,00 kr/L
9+ butiker
ACO Caring Shower Oil Scented 400ml
ACO Caring Shower Oil Scented 400ml
Duschcreme, Vårdande, Dermatologiskt testad, Doft, Lugnande, Mjukgörande, Oparfymerad, Återfuktande
88 kr
219,00 kr/L
9 butiker
Calvin Klein CK One Deo Stick 75ml 73.7g 1-pack
Calvin Klein CK One Deo Stick 75ml 73.7g 1-pack
Deodorant, Doft, Alkoholfri, Antiperspirant
84 kr
1 120,00 kr/L
9+ butiker
Biotherm 72H Day Control Extreme Protection Deo Roll-on 75ml
200+
200+ bevakar
Biotherm 72H Day Control Extreme Protection Deo Roll-on 75ml
Deodorant, Bakteriedödande, Dermatologiskt testad, Doft, Lugnande, Antiperspirant, Återfuktande, Reparerande
144 kr
1 913,00 kr/L
9+ butiker
Dax Alcogel 85% 600ml
50+
50+ bevakar
Dax Alcogel 85% 600ml
Handdesinfektion, Bakteriedödande, Oparfymerad, Återfuktande
42 kr
70,00 kr/L
9+ butiker
Biotherm Homme Day Control Roll-On Duo Set 150 ml 150ml
Trendande
Biotherm Homme Day Control Roll-On Duo Set 150 ml 150ml
Deodorant
240 kr
1 600,00 kr/L
7 butiker
Biotherm Deo Pure Roll-On Duo Set 150 ml 150ml
-21%
Biotherm Deo Pure Roll-On Duo Set 150 ml 150ml
Deodorant
244 kr
1 629,00 kr/L
7 butiker
Sweden Eco Skincare for Men Deo Roll-on 50ml
Sweden Eco Skincare for Men Deo Roll-on 50ml
Deodorant, Parabenfri, Mjukgörande
154 kr
3 075,00 kr/L
9+ butiker
TENA Discreet Ultra Mini Plus 24-pack
TENA Discreet Ultra Mini Plus 24-pack
Inkontinensskydd, Dermatologiskt testad, Oparfymerad
35 kr
9+ butiker
Dax Clinical Handdesinfektion 600ml
50+
50+ bevakar
Dax Clinical Handdesinfektion 600ml
Handdesinfektion, Bakteriedödande, Återfuktande
38 kr
63,00 kr/L
9+ butiker
Bats Extra Effective Mild Deo Roll-on 60ml
Bats Extra Effective Mild Deo Roll-on 60ml
Deodorant, Parabenfri, Dermatologiskt testad, Oparfymerad, Antiperspirant, Bakteriedödande
32 kr
533,00 kr/L
9+ butiker
Eucerin Perfumed Shower Oil Refill 400ml
Eucerin Perfumed Shower Oil Refill 400ml
Duschcreme, Mjukgörande, Återfuktande, Dermatologiskt testad, Doft
113 kr
283,00 kr/L
9+ butiker
Ida Warg Feeling Clean Shower Mousse 200ml
Ida Warg Feeling Clean Shower Mousse 200ml
Duschcreme, Återfuktande, Doft, Mjukgörande
59 kr
295,00 kr/L
9+ butiker
Vichy 48HR Soothing Anti Perspirant Deo Roll-on 50ml 1-pack
Vichy
Vichy 48HR Soothing Anti Perspirant Deo Roll-on 50ml 1-pack
Deodorant, Antiperspirant, Dermatologiskt testad, Alkoholfri, Oparfymerad, Lugnande, Parabenfri
106 kr
2 120,00 kr/L
9+ butiker
Jean Paul Gaultier Le Male Deo Stick 75g
50+
50+ bevakar
Jean Paul Gaultier Le Male Deo Stick 75g
Deodorant, Antiperspirant, Alkoholfri, Doft
257 kr
9+ butiker
Biotherm Homme 48H Day Control Deo Roll-on 75ml 1-pack
100+
100+ bevakar
Biotherm Homme 48H Day Control Deo Roll-on 75ml 1-pack
Deodorant, Lugnande, Doft, Antiperspirant, Alkoholfri
173 kr
2 307,00 kr/L
9+ butiker
Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme Deo Stick 75g
100+
100+ bevakar
Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme Deo Stick 75g
Deodorant, Lugnande, Mjukgörande, Doft, Alkoholfri
262 kr
9+ butiker
Vichy Homme 48H Antiperspirant Deo Roll-on 50ml 1-pack
Vichy
Vichy Homme 48H Antiperspirant Deo Roll-on 50ml 1-pack
Deodorant, Dermatologiskt testad, Alkoholfri, Oparfymerad, Antiperspirant, Aluminiumfri, Parabenfri, Lugnande
86 kr
1 725,00 kr/L
9+ butiker
ACO Intimate Care Moisturising Gel 50ml
Trendande
ACO Intimate Care Moisturising Gel 50ml
Intimkräm, Oparfymerad, Återfuktande, Kylande, Lugnande
62 kr
1 240,00 kr/L
9+ butiker
L300 Antiperspirant Deodorant Man 60ml
L300 Antiperspirant Deodorant Man 60ml
Deodorant
57 kr
950,00 kr/L
6 butiker
Dax Clinical Handdesinfektion 1000ml
Dax Clinical Handdesinfektion 1000ml
Handdesinfektion, Bakteriedödande, Återfuktande
47 kr
47,00 kr/L
9+ butiker

Hygienartiklar: 3 saker att överväga innan du köper

När du köper hygienartiklar är det viktigt att noggrant granska ingredienslistan. Undvik produkter med starka kemikalier och välj istället de som innehåller naturliga och skonsamma ingredienser. Till exempel, om du letar efter en deodorant, kan en produkt med aloe vera och sheasmör vara ett bättre val för känslig hud. Genom att välja rätt ingredienser kan du minska risken för allergiska reaktioner och irritation.

Priset på hygienartiklar kan variera kraftigt mellan olika återförsäljare. Använd PriceRunner för att jämföra priser och hitta det bästa erbjudandet som passar din budget. Ibland kan större förpackningar erbjuda bättre värde per enhet, men det är också viktigt att överväga hållbarheten på produkten så att du inte köper mer än du behöver.

När du väljer hygienartiklar bör du tänka på hur produkterna passar in i din dagliga rutin och livsstil. Om du till exempel reser ofta, kanske mindre reseförpackningar av schampo och balsam är mer praktiska. För den miljömedvetna konsumenten kan produkter med ekologiska certifieringar eller återvinningsbara förpackningar vara ett bättre val. Anpassa ditt köp efter dina unika behov för att säkerställa maximal nytta och bekvämlighet.

HYGIENARTIKLAR

Vanliga frågor

Hygienartiklar är produkter som används för att upprätthålla personlig hygien och renlighet. De inkluderar saker som tandborstar, tvålar och deodoranter. När du väljer hygienartiklar bör du tänka på dina specifika behov, såsom hudtyp eller doftpreferenser, för att hitta rätt produkt för dig.

Hygienartiklar är nödvändiga för dagliga rengöringsrutiner och inkluderar vanligtvis tandkräm, schampo och duschgel. Det är viktigt att ha basprodukter som passar din hud- och hårtyp samt eventuella allergier du kan ha.

Hygienartiklar är viktiga för att kontrollera kroppslukt, och deodorant är en av dem. För att välja rätt deodorant, överväg faktorer som känslig hud, doftpreferenser och om du behöver extra skydd mot svett.

Du har sett 48 av 18532 produkter.

1

3

...

195

...

387

Annons

Relaterat hos våra butiker

Rexona Men 72h Advanced Protection Quantum Dry roll-on 50 ml - Multi
I lager
Rexona Men 72h Advanced Protection Quantum Dry roll-on 50 ml - Multi
Rexona Men Advanced Protection Quantum Dry Roll-on 50 ml är en antiperspirant deodorant som ger dig ett effektivt och pålitligt skydd mot svett och dålig lukt i upp till 72 timmar. Nu kan du alltid känna dig säker och visa dig från din bästa sida. Vi har gjort det till vår uppgift att veta mer och mest om svett och det vi lär oss leder till nya innovationer och produkter. Med MotionSense-teknologi från Rexona ger denna antiperspirant många timmar av friskhet. Teknologin lämnar mikrokapslar på hudens yta som sedan aktiveras genom rörelse. Friktionen får dem att spricka när du rör dig, vilket avger en explosion av en lätt och ren doft. På så sätt kommer du att dofta gott och fräscht hela dagen. Håller du ett tal på ett toppmöte, ska du bestiga Mont Blanc eller har du bara en hektisk dag på jobbet? Vad du än gör kan du lita på att Rexona Quantum Dry Roll-on hänger med i ditt tempo. Denna förbättrade antiperspirant roll-on ger dig bättre skydd mot svett. Den energigivande doften kommer att hålla dig fräsch och fylld av självförtroende hela tiden. Med Rexona Quantum Dry Roll-on tänjer du på dina gränser: denna deo kommer inte att svika dig.
32 kr
Fri frakt
Meds
MedsGå till Meds
5/3/2/1 st ryggskrubbare med dragsko och handtag, högelastisk badsvamp i nylon, multifunktionellt exfolierande rengörings- och massageverktyg för krop - Multifärgad
I lager
5/3/2/1 st ryggskrubbare med dragsko och handtag, högelastisk badsvamp i nylon, multifunktionellt exfolierande rengörings- och massageverktyg för krop - Multifärgad
ABS
42 kr
Shein
SheinGå till Shein
NIVEA Creme Aloe & natural Aloe Shower
I lager
NIVEA Creme Aloe & natural Aloe Shower
•Vårdande duschkräm med aloe vera•Mjuk och återfuktad hudkänsla•Duschgel som arbetar med hudens egen skyddsbarriär för hälsosam hud•Duschtvål berikad med vitamin C & E•Vårdande duschkräm med hudneutralt pH-värdeNIVEA Creme Aloe & natural Aloe Shower är en vårdande duschgel som ger huden en omedelbart len och långvarigt mjuk känsla. Den milt krämiga formulan är berikad med naturlig aloe vera, vårdande oljor samt vitamin C och E som tillsammans stärker hudens barriär och skyddar mot uttorkning. Duschgelen är pH‑hudneutral, dermatologiskt testad och framtagen för att arbeta i balans med hudens naturliga mikrobiom för en frisk och hälsosam hudkänsla varje dag. Den rika texturen ger ett mjukt, fräscht lödder som lämnar huden ren och återfuktad. Med en 98 % biologiskt nedbrytbar formula och en flaska tillverkad av 97 % återvunnen plast är den även ett mer hållbart val. Upptäck vardagsvård som gör skillnad med NIVEA Creme Aloe & natural Aloe Shower. Användning: 1. Ta en dusch och fukta huden ordentligt2. Applicera duschkrämen på hela kroppen3. Massera in duschkrämen i huden4. Skölj av duschkrämen noggrant innan du torkar kroppen torr
89 kr
Frakt 49 kr
Lyko
LykoGå till Lyko
NIVEA Hydrocare Moisturising Shower Gel
I lager
NIVEA Hydrocare Moisturising Shower Gel
•Vårdande duschtvål med naturlig aloe vera•Berikad med växtbaserad fuktgivare som skyddar din hud från att torka ut•3 i 1: Kropp, ansikte & hår•Duschtvål med hudneutralt pH-värde•Återfuktande shower gelNIVEA Hydrocare Moisturising Shower Gel är perfekt för män som vill ha en ren och återfuktad hudkänsla direkt efter duschen. Den vårdande duschgelen är berikad med naturlig aloe vera som skyddar huden från att torka ut och ger en långvarig känsla av intensiv återfuktning och fräsch hud. Hydrocare Moisturising Shower Gel innehåller dessutom DERMA 5in1 Active Cleansing-teknologi, som rengör, vårdar och återfuktar samtidigt som den skyddar mot uttorkning och stödjer hudens naturligt hälsosamma utseende. Med sin praktiska 3‑in‑1‑formula passar den lika bra för kropp, ansikte och hår. Denna duschgel är pH‑hudneutral och dermatologiskt godkänd för en optimal och hudvänlig duschrutin. Användning: 1. Ta en dusch och fukta huden ordentligt2. Applicera duschkrämen på hela kroppen3. Massera in duschkrämen i huden4. Skölj av duschkrämen noggrant innan du torkar kroppen torr
47 kr
Frakt 49 kr
Lyko
LykoGå till Lyko
Sibba 6 st exfolierande handskar i bambu, exfoliator, vante, kroppsskrubbning, exfolierande tvättlappar, skrubbhandske för dusch, spa, massage och död hudcellborttagare luffa (grön, blå, rosa)
I lager
Sibba 6 st exfolierande handskar i bambu, exfoliator, vante, kroppsskrubbning, exfolierande tvättlappar, skrubbhandske för dusch, spa, massage och död hudcellborttagare luffa (grön, blå, rosa)
【 Högkvalitativa exfolierande vantar】Exfolierande handskar för kvinnor är tillverkade av nylonmaterial, med förtjockad platt stickning som är lämplig för exfoliering, ta bort död hud. Men kroppsskrubbhandskarna kommer inte att repa din hud. 3 par exfolierande vantar i olika färger är bra för hela familjen 【Perfekt badtvättduk】Dessa duschhandskar fungerar bra i kroppens exfoliering, massagehud, spa. Medelstora skrubbhandskar exfolierande lämpliga att använda på ansikte, armar, ben, bröst, rygg och fot. Efter att ha använt våra exfolierande handskar ser din hud silkeslen och mjuk ut 【Tvättbara och återanvändbara exfolierande handskar】Kroppsskrubbhandskarna har god kvalitet, så att de kan tvättas i maskin eller för hand. Den exfolierande tvättduken är hållbar och kan återanvändas. Vad är bättre, det finns en hängande slinga på varje kroppsskrubbhandske för att underlätta att hänga på en krok för att torka 【Fungerar för alla hudtyper】Våra exfolieringshandskar fungerar med olika hudstrukturer, såsom oljiga, torra och kombinationer. Upprepad användning för att mjukgöra grov, torr hud, exfoliera effektivt lager av död hud och orenheter från kroppens yta. Vi föreslår att du exfolierar innan du använder en solbränna för att undvika fläckiga och ojämna solbränna 【Många funktioner】Kvinnors exfolieringshandskar främjar frisk hud och aktiverar blodcirkulationen. Vår exfolierande kroppshandske hjälper dig att bekämpa akne, utslag, eksem etc. Kan eliminera torra, flagnande eller döda hudceller. Avblockera porerna och minska celluliternas utseende. Perfekt för att exfoliera nacke, axlar, fötter och mer
85 kr
Amazon
AmazonGå till Amazon
David Beckham Respect Shower Gel 200 ml
I lager
David Beckham Respect Shower Gel 200 ml
David Beckham Respect Shower Gel 200 ml
79 kr
Frakt 69 kr
Luxplus
LuxplusGå till Luxplus
L'Oréal Paris Men Expert Magnesium Defence Hypoallergenic 72H Deodorant Roll-On 50 ml
I lager
L'Oréal Paris Men Expert Magnesium Defence Hypoallergenic 72H Deodorant Roll-On 50 ml
L'Oréal Paris Men Expert Magnesium Defence Hypoallergenic 72H Deodorant Roll-On 50 ml
46 kr
Frakt 69 kr
Luxplus
LuxplusGå till Luxplus
L'Oréal Paris MEN EXPERT Thermic Resist Heat Protection 72H Anti-Perspirant Deodorant Roll On 50 ml
I lager
L'Oréal Paris MEN EXPERT Thermic Resist Heat Protection 72H Anti-Perspirant Deodorant Roll On 50 ml
L'Oréal Paris MEN EXPERT Thermic Resist Heat Protection 72H Anti-Perspirant Deodorant Roll On 50 ml
57 kr
Frakt 69 kr
Luxplus
LuxplusGå till Luxplus
David Beckham Bold Instinct Deodorant Spray 150 ml
I lager
David Beckham Bold Instinct Deodorant Spray 150 ml
David Beckham Bold Instinct Deodorant Spray 150 ml
74 kr
Frakt 69 kr
Luxplus
LuxplusGå till Luxplus
Calvin Klein CK One Deospray 150 ml
I lager
Calvin Klein CK One Deospray 150 ml
Calvin Klein CK One Deospray 150 ml
140 kr
Frakt 69 kr
Luxplus
LuxplusGå till Luxplus
David Beckham Intimately Beckham Men Deospray 150 ml
I lager
David Beckham Intimately Beckham Men Deospray 150 ml
David Beckham Intimately Beckham Men Deospray 150 ml
73 kr
Frakt 69 kr
Luxplus
LuxplusGå till Luxplus
Adidas Fresh Cool & Dry 48h Deospray 150 ml
I lager
Adidas Fresh Cool & Dry 48h Deospray 150 ml
Adidas Fresh Cool & Dry 48h Deospray 150 ml
33 kr
Frakt 69 kr
Luxplus
LuxplusGå till Luxplus
David Beckham Intimately Beckham Men Deospray 2 x 150 ml
I lager
David Beckham Intimately Beckham Men Deospray 2 x 150 ml
David Beckham Intimately Beckham Men Deospray 2 x 150 ml
132 kr
Frakt 69 kr
Luxplus
LuxplusGå till Luxplus
L'Oréal Paris MEN EXPERT Thermic Resist Heat Protection 72H Anti-Perspirant Deodorant Roll On 100 ml
I lager
L'Oréal Paris MEN EXPERT Thermic Resist Heat Protection 72H Anti-Perspirant Deodorant Roll On 100 ml
L'Oréal Paris MEN EXPERT Thermic Resist Heat Protection 72H Anti-Perspirant Deodorant Roll On 100 ml
83 kr
Frakt 69 kr
Luxplus
LuxplusGå till Luxplus
L'Occitane Shea Butter Lavender Body Soap 250 g
I lager
L'Occitane Shea Butter Lavender Body Soap 250 g
L'Occitane Shea Butter Lavender Body Soap 250 g
123 kr
Frakt 69 kr
Luxplus
LuxplusGå till Luxplus

Du har sett 16 av 8806 produkter.

Annons

Hitta din nästa deal på hygienartiklar

Att hålla sig fräsch och ren är en del av vardagen. Med rätt hygienartiklar blir det enklare att uppnå detta. Oavsett om du letar efter en ny deodorant eller praktiska reseflaskor för nästa resa, finns det något för alla. Använd våra filter för att sortera efter specifika egenskaper som återfuktande, doft eller antiperspirant. Låt oss guida dig till rätt val.

Deodorant för alla hudtyper

Deodoranter är en viktig del av den dagliga hygienen. De hjälper till att hålla svett och lukt borta. Det finns många alternativ att välja mellan, från antiperspiranter till naturliga deodoranter. För dig med känslig hud kan en dermatologiskt testad variant vara det bästa valet. Många deodoranter är dessutom återfuktande, vilket ger extra vård för huden. Genom att jämföra olika märken och recensioner kan du hitta den som passar dig bäst.

Skapa en lyxig upplevelse med gåvoboxar och set

För en lyxigare upplevelse kan du utforska gåvoboxar & set. Dessa set är perfekta som presenter eller för att unna dig själv något extra. De innehåller ofta en kombination av produkter, såsom doftande bad- och duschprodukter, vilket gör dem till en utmärkt introduktion till nya märken. En gåvobox kan också vara ett sätt att prova flera produkter innan du bestämmer dig för dina favoriter.

Fräscha upp dig med bad- och duschprodukter

Inget slår känslan av att vara nyduschad. Med rätt bad- & duschprodukter kan du förvandla din dusch till en avkopplande stund. Välj bland ett brett utbud av dofter och konsistenser. Oavsett om du föredrar en krämig duschgel eller en uppfriskande skrubb, finns det något för alla. Många produkter är också återfuktande, vilket är perfekt för att hålla huden mjuk och len.

Praktiska lösningar för resan

När du är på resande fot är det viktigt att ha rätt hygienartiklar med sig. Reseflaskor är ett smidigt sätt att ta med dina favoritprodukter utan att packa tungt. Dessa flaskor är ofta godkända för flygresor och kommer i olika storlekar. De är också återanvändbara, vilket gör dem till ett hållbart val. Med rätt reseflaskor kan du känna dig trygg i att du alltid har dina nödvändiga produkter nära till hands.

Rengör och vårda din hud

En bra hudvårdsrutin börjar med rätt hudrengöring. Att rengöra huden ordentligt är avgörande för att hålla den frisk och strålande. Det finns olika typer av rengöringsprodukter att välja mellan, från milda rengöringsgeler till exfolierande skrubbar. För att hitta rätt produkt är det viktigt att tänka på din hudtyp och eventuella specifika behov.

Smarta verktyg som hjälper dig att hitta rätt

Genom att använda PriceRunners olika verktyg kan du enkelt navigera dig fram till rätt alternativ. Utöver att jämföra priser kan du också ta hjälp av smarta filter, läsa användarrecensioner och se prishistorik.

Filtrera och sortera

Du kan filtrera på allt från önskat maxpris och märke till mer detaljerade egenskaper som material eller färg. Det gör att endast de produkter som är relevanta för dig visas. Förutom att priset kan variera mellan olika butiker är det också vanligt att leveranssätt, fraktkostnad och betalningsalternativ skiljer sig åt. Därför har vi gjort det möjligt att filtrera butikerna efter dessa faktorer, så att du lättare kan hitta det bästa alternativet för dig.

Recensioner: Se vad andra tycker om produkten

Recensioner från andra användare kan ge värdefulla insikter i produktens egenskaper och hållbarhet. Produktens betyg hjälper dig att snabbt bedöma populariteten och kundnöjdheten.

Prishistorik: Säkerställ att du hittat en bra deal

För att du ska vara helt säker på att ditt köp är en bra deal har du möjlighet att se prishistorik för produkten. Här kan du enkelt se prisutvecklingen och därmed snabbt avgöra om det faktiskt är en bra deal eller inte. Välj om du vill visa prishistorik för den senaste månaden, eller om du vill jämföra den under längre tid. Genom att klicka på “Välj butik” kan du även se historiken för en specifik butik.

Inspiration

Så väljer du rätt deodorant

Så väljer du rätt deodorant

Av Klarna

Populära sökningar i Hygienartiklar

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • Om oss
  • Kontakt
  • Nyhetsrum
  • Jobba hos oss

Sedan 1999 har PriceRunner hjälpt miljontals besökare att hitta bästa produkterna till bästa priserna.

PriceRunner är helt oberoende och gratis att använda. Vår vision är att vara tjänsten du alltid kan lita på vid jämförelse av produkter och priser. År 2022 blev PriceRunner en del av Klarna.

Du kan jämföra priser och produkter med oss i:

Danmark, UK, Sverige, Norge, USA, Tyskland, Österrike, Finland, Frankrike, Irland, Italien, Nederländerna, Spanien
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Bilder på den här hemsidan kan vara AI-genererade.