Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Två hjul gör den enkel att rulla på ojämnt underlag och den har också bagageremmar.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsonite Cosmolite Spinner 55cm är 4 534 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
En smidig väska från Samsonite som passar bra för kortare resor. Väskan är gjord av ett hårt material. En lätt väska som väger endast 1,7 kg det går alltså utmärkt att fylla på med lite extra packning.
Utrustad med teleskophandtag, topphandtag och ett sidohandtag så blir förflyttningen av denna väska mycket smidig oavsett om du behöver rulla eller bära den.
Men en fullt utrustad väska blir det enkelt att packa och skapa ordning och reda. Denna resväskas interiör är utrustad med packband och avdelare, perfekt för att få en ordentlig struktur. Modellen har ett integrerat TSA kombinationslås, som är krav vid inresa i USA om man inte vill få väskan uppbruten av tullmyndigheten vid en kontroll.
Sammantaget är Cosmolite Spinner 55cm en väska med bra egenskaper. I kategorin resväskor så är det här i dagsläget en av de allra mest populära modellerna på PriceRunner och just nu kostar Cosmolite Spinner 55cm 4534.40 kr. Om man jämför modellens pris med resten av kategorin så är den dyrare än de flesta andra men med tanke på egenskaperna får du en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsonite Cosmolite Spinner 55cm |
| Märke | Samsonite |
| Typ | Kabinväskor |
Material | |
| Material | Polypropylen |
Mått | |
| Höjd | 55.0 cm |
| Bredd | 40.0 cm |
| Djup | 20.0 cm |
| Vikt | 1.7 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-10-06 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Hård eller mjuk | Hård |
| Färg | Röd |
| Volym | 36.0 L |
| Egenskaper | Kombinationslås, Teleskophandtag, TSA-lås, Hjul, Sidohandtag, Lämplig som handbagage, Topphandtag |
| Fack & Förvaring | Avdelare, Packband |
| Hjultyp | Enkelhjul |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Garanti | 10 år |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .