Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på HP ZBook Fury 16 G11 98K00ET är 47 925 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | HP ZBook Fury 16 G11 98K00ET |
| Märke | HP |
Specifikationer | |
| Serie | HP ZBook Fury |
| Färg | Grå |
| Skärmstorlek | 16.0 " |
| Numpad | Ja |
| Operativsystem | Windows |
| Windows-version | Windows 11 Pro |
| Ljusstyrka (nits) | 400.0 cd/m2 |
Kamera | |
| Webbkameraupplösning | 720p (HD Ready) |
| Webbkamera | Ja |
Bild | |
| Bildförhållande | 16:10 |
Funktioner | |
| TPM 2.0 | Nej |
| Ansiktsigenkänning | Nej |
| Bakgrundsbelyst tangentbord | Ja |
| Fingeravtrycksläsare | Ja |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | Thunderbolt, RJ45 (LAN), USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack, HDMI |
| USB version | Thunderbolt 4 |
| Antal USB-A | 2 st |
| Antal USB-C | 2 st |
Skärm | |
| Display-typ | IPS |
| Skärmupplösning | 1920x1200 |
| Pekskärm | Nej |
| Ytbehandling | Matt |
Lagring | |
| Minneskortsläsare | Nej |
| Hårddisktyp | SSD |
| SSD-storlek | 1 TB |
| Optisk enhet | Ingen |
Minne | |
|---|---|
| RAM | 32 GB |
| Minnestyp | DDR5 |
| Antal RAM-platser | 4 |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.4 |
| Mobilnät | Nej |
| WiDi | Nej |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| SIM-kortsplats | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetscertifieringar | TCO |
Processor | |
| Processormodell | 14700HX |
| Processor | Intel Core i7 |
| Processorhastighet | 1.5 GHz |
| Processormodell | 14700HX |
| Processorkärnor | 20 |
Grafik | |
| Grafikkort Nvidia | RTX 3500 Ada |
| Grafikkortets minnesstorlek | 12 GB |
| Dedikerat grafikkort | Ja |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | LiPo |
Mått | |
| Höjd | 2.86 cm |
| Djup | 25.0 cm |
| Bredd | 36.3 cm |
| Vikt | 2.35 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-12-05 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .