Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på HP EliteBook 840 G10 96X39ET är 22 499 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Se till att köpa en dator som matchar dina behov och det du använder datorn till. Den här modellen har ett integrerat grafikkort och det är ett Iris Xe Graphic. Ett integrerat kort klarar inte av samma krävande processer som ett dedikerat kort gör. Datorn har en enkärnig Intel Core i5-processor med en klockfrekvens på 1.3GHz.
EliteBook 840 G10 96X39ET är en bärbar dator med operativsystemet Windows. Den har ett RAM-minne på 16 GB. RAM-minnet på 16 GB lämpar sig för till exempel grafiska spel.
CPU:n har en klockfrekvens på 1.3GHz och är en Intel Core i5 med en kärna. Processorn är den komponent som utför alla operationer vi ber datorn att utföra och det är den som avgör hur snabb datorn är.
Datorns skärmstorlek är på 14 tum Datorn har ett integrerat grafikkort och det är ett Iris Xe Graphic. Integrerade kort betyder att kortet är byggd som en del av moderkortet. Den interna lagringen består av en SSD-disk på 256 GB.
Det här är en topprankad dator sett till popularitet på PriceRunner just nu och EliteBook 840 G10 96X39ET kostar 22498.75 kr. Den har ett bra snittbetyg på 4.6 av 5 och dess komponenter gör att den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | HP EliteBook 840 G10 96X39ET |
| Märke | HP |
Specifikationer | |
| Certifieringar | RoHS (Restriction of Hazardous Substances Directive), CSA Certified |
| Serie | HP EliteBook |
| Färg | Silver |
| Skärmstorlek | 14.0 " |
| Numpad | Nej |
| Operativsystem | Windows |
| Windows-version | Windows 11 Pro |
| Ljusstyrka (nits) | 250.0 cd/m2 |
Bild | |
| Bildförhållande | 16:10 |
Kamera | |
| Webbkamera | Ja |
Funktioner | |
| TPM 2.0 | Ja |
| Ansiktsigenkänning | Nej |
| Bakgrundsbelyst tangentbord | Ja |
| Fingeravtrycksläsare | Ja |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack, HDMI |
| USB version | USB 3.2 Gen 1, Power Delivery (PD), DisplayPort Alt Mode, Thunderbolt 4 |
| Antal USB-C | 2 st |
Skärm | |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Display-typ | IPS |
| Skärmupplösning | 1920x1200 |
| Pekskärm | Nej |
| Ytbehandling | Matt |
Minne | |
| RAM | 16 GB |
| Minnestyp | DDR5 |
| Max. RAM-stöd | 64 GB |
| Antal RAM-platser | 2 |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetscertifieringar | Energy Star |
Lagring | |
|---|---|
| Minneskortsläsare | Nej |
| Hårddisktyp | SSD |
| SSD-storlek | 256 GB |
| Optisk enhet | Ingen |
Grafik | |
| Grafikkort Intel | Iris Xe Graphic |
| Dedikerat grafikkort | Nej |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Mobilnät | Nej |
| WiDi | Nej |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SIM-kortsplats | Nej |
Processor | |
| Processormodell | 1335U |
| Processor | Intel Core i5 |
| Processorhastighet | 1.3 GHz |
| Processormodell | 1335U |
| Processorkärnor | 10 |
Strömkälla | |
| Batteritid | 14.0 tim |
| Batteriteknologi | LiPo |
Mått | |
| Höjd | 1.9 cm |
| Djup | 22.4 cm |
| Bredd | 31.6 cm |
| Vikt | 1.4 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-09-06 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .