Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på HP ProBook 450 G10 9V1L7AT är 14 382 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Ska du köpa en ny laptop är det bra att överväga vad du ska använda datorn till. I den här datorn sitter grafikkortet Iris Xe Graphic. Det är integrerat och innebär att kortet sitter i moderkortet vilket ofta innebär lägre prestanda. Processorn som sitter i är en Intel Core i5, den har en klockfrekvens på 1.3GHz och en kärna.
Den bärbara datorn från HP levereras med operativsystemet Windows. Modellen har ett RAM-minne på 16 GB. Ska du spela grafiskt krävande spel bör RAM-minnet på 16 GB duga bra.
Processorns klockfrekvens ligger på 1.3GHz och är en Intel Core i5 med en kärna. För att göra alla beräkningar i en dator så används processorn. En kraftfullare processor ger en snabbare dator.
Modellens skärm är 15.6 tum stor I den här modellen sitter grafikkortet Iris Xe Graphic. Det är integrerat, vilket kan vara ineffektivt eftersom det tenderar använda RAM för att göra sina beräkningar. Den interna lagringen består av en SSD-disk på 512 GB.
ProBook 450 G10 9V1L7AT kostar 14381.76 kr och är en av de allra mest populära datorerna här på PriceRunner. Den har ett högt snittbetyg på 4.5 av 5 och dess komponenter gör att den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | HP ProBook 450 G10 9V1L7AT |
| Märke | HP |
Specifikationer | |
| Certifieringar | RoHS (Restriction of Hazardous Substances Directive), CSA Certified |
| Serie | HP ProBook |
| Färg | Silver |
| Skärmstorlek | 15.6 " |
| Numpad | Ja |
| Operativsystem | Windows |
| Windows-version | Windows 11 Pro |
| Ljusstyrka (nits) | 250.0 cd/m2 |
Kamera | |
| Webbkamera | Ja |
Bild | |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| TPM 2.0 | Ja |
| Ansiktsigenkänning | Nej |
| Bakgrundsbelyst tangentbord | Ja |
| Fingeravtrycksläsare | Ja |
| Convertible/Hybrid | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | RJ45 (LAN), USB-C, USB-A, 3.5 mm Jack, HDMI |
| USB version | USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, Power Delivery (PD), DisplayPort Alt Mode |
| Antal USB-A | 2 st |
| Antal USB-C | 2 st |
Skärm | |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Display-typ | IPS |
| Skärmupplösning | 1920x1080 (Full HD) |
| Pekskärm | Nej |
| Ytbehandling | Matt |
Lagring | |
| Minneskortsläsare | Nej |
| Hårddisktyp | SSD |
| SSD-storlek | 512 GB |
| Optisk enhet | Ingen |
Minne | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Minnestyp | DDR4 |
| Max. RAM-stöd | 32 GB |
| Antal RAM-platser | 2 |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Mobilnät | Nej |
| WiDi | Nej |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SIM-kortsplats | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetscertifieringar | Energy Star |
Processor | |
| Processormodell | 1335U |
| Processor | Intel Core i5 |
| Processorhastighet | 1.3 GHz |
| Processormodell | 1335U |
| Processorkärnor | 10 |
Grafik | |
| Grafikkort Intel | Iris Xe Graphic |
| Dedikerat grafikkort | Nej |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | LiPo |
Mått | |
| Höjd | 2.0 cm |
| Djup | 23.4 cm |
| Bredd | 35.9 cm |
| Vikt | 1.8 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-10-03 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .