Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här streaminghögtalaren kan vara ett perfekt val för dig. Trådlös teknik som stöds är Bluetooth för enkel anslutning med andra enheter.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Harman/Kardon Onyx Studio 5 är 2 495 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Harman Kardon Onyx Studio 5 är en bärbar högtalare som gör det enkelt för dig att lyssna på det du vill, var du vill, oavsett om det är musik, ljudböcker eller podcasts. Du styr den enkelt via mobilen tack vare bluetooth och får då tillgång till all musik du har där. Svårigheten kanske blir att välja rätt låt.
Det är härligt att lyssna på musik och att kunna ta med sig musiken är suveränt. Det är därför Harman Kardon Onyx Studio 5 är toppen. Att den sedan även fungerar lika bra att ha i hemmet är som grädden på moset. Med denna Bluetooth-högtalare kan du koppla samman och streama musik från exempelvis din mobil. Du får tillgång till alla podcasts och musik du har på telefonen.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Harman Kardon Onyx Studio 5. Harman Kardon Onyx Studio 5 kostar 2495.00 kr och är en topprankad streaminghögtalare sett till popularitet på PriceRunner. Högtalaren har ett bra snittbetyg på 4.4 av 5, och dess egenskaper gör den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Harman/Kardon Onyx Studio 5 |
| Märke | Harman/Kardon |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Färg | Blå, Grå, Svart |
Ljudegenskaper | |
| Frekvensomfång (min) | 50.0 Hz |
| Watt (RMS) | 50.0 W |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
Funktioner | |
| Fysiska knappar | Play & pause |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-09-28 |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Chromecast för musik | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kraftkälla | Elnät, Batteri |
| Batteritid | 8.0 tim |
Mått | |
| Vikt | 3.0 kg |
| Höjd | 28.4 cm |
| Djup | 12.8 cm |
| Bredd | 29.1 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .