Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna streaminghögtalare har inbyggd förstärkare och klassas därför som aktiv. Modellen använder bluetooth för enkel anslutning med andra enheter.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Deltaco CM716 är 249 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
I CM716 har Deltaco skapat en bärbar högtalare. Den passar lika bra för hemmamyset som utefesten. Med det laddningsbara batteriet så är det bara en laddning innan musiken kan höras. Tack vare att den kan anslutas till bluetooth så kan du styra musiken med mobilen. Ett supersmidigt sätt att få tillgång till mycket musik.
Det är smidigt att kunna bära med sig musiken och ha den där man är. CM716 gör det enkelt för dig då den är lätt att ta med men det går även lika bra att spela musik på den hemma. Denna högtalare har bluetooth. Du ansluter den lätt till mobilen och får på så sätt tillgång till all musik du har på den. Ett enkelt sätt att kunna njuta av musik och podcasts från hela internet.
Sammantaget är CM716 en högtalare med bra egenskaper. Om du prisjämför CM716 på PriceRunner så ser du att den just nu kostar 249.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här högtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Deltaco CM716 |
| Märke | Deltaco |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Färg | Svart, Röd |
Ljudegenskaper | |
| Watt (max peak) | 10.0 W |
Funktioner | |
| Fysiska knappar | Play & pause |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kraftkälla | Batteri |
Trådlöst | |
|---|---|
| Chromecast för musik | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Mått | |
| Vikt | 0.5 kg |
| Höjd | 6.9 cm |
| Djup | 8.1 cm |
| Bredd | 19.8 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-05-02 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .