Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En portabel högtalare är perfekt på båtresan och det är vad du får i denna streaminghögtalare från Veho. Modellen använder Bluetooth för enkel anslutning med andra enheter.
Prova flexibla betalningar med
Compliq
VEHO UK MX-1 Rugged BT speaker
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Veho MX-1 är 1 263 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Veho MX-1 är en bärbar högtalare som gör det enkelt för dig att lyssna på det du vill, var du vill, oavsett om det är podcasts, musik eller ljudböcker. Tack vare att den kan anslutas till bluetooth kan du styra musik och volymkontroll med mobiltelefonen. Ett supersmidigt sätt att få tillgång till mycket musik. Högtalaren drivs av batteri så det är bara att sätta in nya batterier så att musiken kan fortsätta.
I modellen Veho MX-1 så har du en portabel streaming-högtalare som du enkelt kan ta med när du är på resande fot. Du kan enkelt installera den i ett rum när du kommit fram till din destination. Det har aldrig varit lättare att få tillgång till massor av musik. Anslut denna Bluetooth-högtalare till din mobil och börja streama.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Veho MX-1. Just nu kostar Veho MX-1 1262.50 kr här på PriceRunner. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här streaminghögtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Veho MX-1 |
| Märke | Veho |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Färg | Silver, Svart |
Ljudegenskaper | |
| Frekvensomfång (min) | 65.0 Hz |
| Watt (RMS) | 20.0 W |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
Funktioner | |
| Funktioner | Vattentålig, Inbyggd mikrofon, True wireless stereo (TWS) |
| Fysiska knappar | Volym, Play & pause |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-04-20 |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Chromecast för musik | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion, Lithium |
| Kraftkälla | Batteri |
| Batteritid | 20.0 tim |
Mått | |
| Höjd | 4.3 cm |
| Djup | 10.0 cm |
| Bredd | 22.3 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .