Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här streaminghögtalaren är en portabel högtalare för dig på resande fot. Trådlös teknik som stöds är Bluetooth för enkel anslutning med andra enheter.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Streetz CMB-110 är 587 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 12 jämförda butiker.
Från Streetz kommer Streetz BT Boombox. En trådlös högtalare som låter dig njuta av musik och ljudböcker på resan eller altanen. Streetz BT Boombox är en batteridriven högtalare. Du behöver inte pausa ditt musiklyssnande om du har ett par extra batterier redo. Du ansluter lätt en extern källa med en kabel tack vare AUX-ingången. Slipp krånglet med trådlösa format.
Det är härligt att lyssna på musik och att kunna ta med sig musiken är suveränt. Det är därför Streetz BT Boombox är toppen. Att den sedan även fungerar lika bra att ha i hemmet är som grädden på moset. Denna högtalare har Bluetooth. Du ansluter den lätt till mobilen eller plattan och får på så sätt tillgång till all musik du har på den. Ett väldigt smidigt sätt att kunna njuta av musik från världens alla hörn.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos Streetz BT Boombox. Streetz BT Boombox kostar 587.00 kr här på PriceRunner. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här högtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Streetz CMB-110 |
| Märke | Streetz |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| IP-klass | IPX5 |
Ljudegenskaper | |
| Watt (RMS) | 15.0 W |
| Watt (max peak) | 30.0 W |
Funktioner | |
| Funktioner | Vattentålig, Inbyggd mikrofon, True wireless stereo (TWS) |
| Fysiska knappar | Byt låt, Volym, Play & pause |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Nej |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| USB typ (ej strömförsörjning) | USB A |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast för musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kraftkälla | Batteri |
| Batteritid | 4.5 tim |
Mått | |
| Vikt | 2.0 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-12-17 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .