Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna modell har flera goda egenskaper. Den trådlösa kommunikationen går via Bluetooth för dig som vill ha smidig parkoppling.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Edifier R19BT är 609 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Detta är en högtalare som passar bra i hemmet. I Edifier R19BThar Edifier skapat en aktiv högtalare för alla rum. Du ansluter lätt en extern källa med en kabel tack vare AUX-ingången. Slipp krånglet med trådlösa format.
Denna högtalare är en praktisk lösning för dig som på ett enkelt sätt vill spela musik hemma. Den passar de mindre rummen bäst men fungerar säkert bra även på större ytor. Borta är stora högtalare och många apparater. Denna streaming-högtalare har allt-i-ett. Med denna Bluetooth-högtalare kan du ansluta och streama musik från exempelvis din mobil eller platta. Du får tillgång till all musik och podcasts du har på telefonen.
Sammantaget är Edifier R19BT en modell med bra egenskaper. Det här är en topprankad högtalare sett till popularitet på PriceRunner just nu och Edifier R19BT kostar 609.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här högtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Edifier R19BT |
| Märke | Edifier |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Nej |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Ljudegenskaper | |
| Frekvensomfång (min) | 80.0 Hz |
| Watt (RMS) | 4.0 W |
| Frekvensomfång (max) | 19000.0 Hz |
Funktioner | |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Nej |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Trådlöst | |
| Chromecast för musik | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-10-17 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .