Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna streaminghögtalare är kanske precis det du söker. Trådlös teknik som stöds är Bluetooth så att du enkelt kopplar ihop din enhet.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Roberts Radio Beacon 335 är 1 290 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Roberts Radio Beacon 335 är en portabel högtalare som gör det enkelt för dig att lyssna på det du vill, var du vill, oavsett om det är podcasts, musik eller ljudböcker. Du kopplar lätt in en källa som dator eller mobiltelefon via AUX anslutningen. Med en kabel så slipper du krånglet som trådlösa överföringar kan ha. Högtalaren är batteridriven så det är bara att byta batterier när musiken tar slut.
I modellen Roberts Radio Beacon 335 så har du en bärbar musikspelare som du enkelt kan ta med när du är på resande fot. Du kan enkelt installera den i ett rum när du kommit fram till din destination. Detta är en streaming högtalare som är enkel att använda. Anslut bara en källa för musik eller podcasts och lyssna. Välj den färg som passar dig bäst av de olika versionerna.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Roberts Radio Beacon 335. Just nu kostar Roberts Radio Beacon 335 1290.00 kr här på PriceRunner. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här högtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Roberts Radio Beacon 335 |
| Märke | Roberts Radio |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Färg | Blå, Svart, Röd, Roséguld |
Funktioner | |
| Funktioner | True wireless stereo (TWS) |
| Fysiska knappar | Volym |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Nej |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kraftkälla | Batteri |
| Batteritid | 15.0 tim |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast för musik | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Mått | |
| Vikt | 0.73 kg |
| Höjd | 19.0 cm |
| Djup | 9.4 cm |
| Bredd | 9.4 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-11-15 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .