Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna produkt från Hannspree har en har en bra kontrast som visar skillnaden mellan ljusa och mörka områden. Vill du skruva upp den på väggen så kan du använda VESA-fäste.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Hannspree HT248PPB är 4 690 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Förnya din digitala värld med en mångsidiga bildskärm. De är designade för att passa alla behov, vare sig du arbetar hemifrån, skapar, spelar eller bara surfar. Upplev en förbättrad bildupplevelse för stort som smått.
Med en skärm på 23.8 tum får du en skärmstorlek som är ganska vanlig och passar för de flesta personerna. Modellens bildförhållande är 16:9 (Wide). Beroende på användningsområde bör skärmen ha en viss prestanda när det kommer till responstid och uppdateringsfrekvens. Den här modellen har en uppdateringsfrekvens på 60 Hz. De flesta skärmar som ska kopplas mot en dator är kapabla till den uppdateringsfrekvensen. Den här skärmen är designad i svart.
Som du förstår så är HT248PPB en modell med många praktiska specifikationer. Om du prisjämför HT248PPB på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 4690.00 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör HT248PPB till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Hannspree HT248PPB |
| Märke | Hannspree |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Kontrast | 3000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej, Ja |
| Skärmstorlek | 23.8 " |
| Energiklass | G, B |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 8 ms |
| Justerbar höjd | Nej |
| Pixelstorlek | 0.2745 mm |
| Responstid (exakt värde) | 8.0 ms |
| Upplösning | 1920x1080 (Full HD) |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 300.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.2 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 18 W |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Ja, Nej |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | 1 |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Ja |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Nej, Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Vikt med stativ | 4.5 kg |
| Bredd | 55.0 cm |
| Höjd med stativ | 33.3 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-08-14 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .