Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En bildskärm från ASUS som har en skärmstorlek på 27 tum och panel av typen IPS/PLS. För att enkelt kunna montera den på vägg använder du VESA-fäste.
Prova flexibla betalningar med
Senetic
ASUS TUF Gaming VG279QM platta pc-skärmar 68,6 cm 90LM05H0-B01370
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på ASUS TUF Gaming VG279QM är 2 030 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 13 jämförda butiker.
Skärmen från ASUS har en skärmstorlek på 27 tum och en IPS/PLS-panel. Den har HDR som gör bilden mer detaljrik och naturtrogen. Den har en uppdateringsfrekvens på 280 Hz och responstiden ligger på 1 ms.
Om man jämför olika skärmar brukar man titta på skärmens uppdateringsfrekvens och responstid. Den här modellen har en uppdateringsfrekvens på 280 Hz och ligger i topp för bra uppdateringsfrekvenser. ASUS TUF Gaming VG279QM har en responstid på 1 ms.
Den här modellens skärmstorlek ligger på 27 tum och är en ganska vanlig storlek. Panelen i skärmen är av typen IPS/PLS, i de skärmar som finns på marknaden idag så är den här paneltypen inte så vanligt förekommande. Modellen är utrustad med HDR som gör bilden mer detaljrik och naturtrogen.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med ASUS TUF Gaming VG279QM. Du kan prisjämföra den här bildskärmen här på PriceRunner och för närvarande är det lägsta priset 2030.00 kr. Den har ett bra snittbetyg på 4,40 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett populärt val med ett attraktivt pris.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | ASUS TUF Gaming VG279QM |
| Märke | ASUS |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Gaming |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Ja |
| Adaptiv synkronisering | Nvidia G-sync Compatible |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 27.0 " |
| Energiklass | F |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.311 mm |
| Responstid (exakt värde) | 1.0 ms |
| Upplösning | 1920x1080 (Full HD) |
| Uppdateringsfrekvens | 280 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 400.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Böjd skärm | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-02-17 |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Nej |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 2.0 |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning HDR (1000h) | 33.0 kW/h |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (1000h) | 26.0 kW/h |
| Strömförbrukning (i drift) | 26 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 5.1 cm |
| Vikt med stativ | 5.6 kg |
| Bredd | 61.9 cm |
| Djup med stativ | 21.1 cm |
| Höjd utan stativ | 36.3 cm |
| Höjd med stativ | 50.7 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .