Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här produkten från ASUS har en har en bra kontrast som visar skillnaden mellan ljusa och mörka områden. Den är kompatibel med VESA-fäste, vilket är standard för att skruva upp
Prova flexibla betalningar med
Senetic
ASUS VG279QL3A TUF Gaming 27-tums Full HD LCD-skärm med 1 VG279QL3A
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på ASUS TUF Gaming VG279QL3A är 2 036 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Förnya din digitala värld med en mångsidiga bildskärm. De är designade för att passa alla behov, vare sig du arbetar hemifrån, skapar, spelar eller bara surfar. Upplev en förbättrad bildupplevelse för stort som smått.
Skärmstorleken är 27 tum och är därför en ganska stor skärm. Panelen är av typen IPS/PLS. Bildförhållandet för skärmen är 16:9 (Wide). Den här skärmen går att vinkla för att ge en mer skonsam betraktningsvinkel. Den här bildskärmen är designad i svart.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Vg279Ql3A Computer. I kategorin bildskärmar är det här för närvarande en topprankad produkt på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 2036.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till prisvärd bildskärm.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | ASUS TUF Gaming VG279QL3A |
| Märke | ASUS |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Gaming |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Ja |
| Adaptiv synkronisering | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-sync Compatible |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 27.0 " |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.311 mm |
| Responstid (exakt värde) | 1.0 ms |
| Upplösning | 1920x1080 (Full HD) |
| Uppdateringsfrekvens | 180 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Böjd skärm | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 16 W |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-03-07 |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Nej |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 2.0 |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 6.0 cm |
| Vikt med stativ | 5.9 kg |
| Bredd | 61.5 cm |
| Djup med stativ | 21.5 cm |
| Höjd utan stativ | 36.9 cm |
| Höjd med stativ | 54.7 cm |
| Vikt utan stativ | 3.7 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .