Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Prova flexibla betalningar med
Lägsta pris på TVlogic LVM-242S är 64 725 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | TVlogic LVM-242S |
| Märke | TVlogic |
Specifikationer | |
| Kontrast | 1800 2 |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Professionell |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Adaptiv synkronisering | Nej |
| Skärmstorlek | 24.0 " |
| Justerbar höjd | Nej |
| Pixelstorlek | 0.27 mm |
| Upplösning | 1920x1080 (Full HD) |
| Ljusstyrka (nits) | 400.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 10 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 16:10 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Nej |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Nej |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Nej |
| USB | Nej |
| Ethernet | Ja |
| DVI antal | 1 |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Ja |
| DisplayPort | Nej |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Mått | |
| Djup utan stativ | 9.85 cm |
| Vikt med stativ | 10.68 kg |
| Bredd | 58.6 cm |
| Djup med stativ | 15.0 cm |
| Höjd utan stativ | 98.8 cm |
| Höjd med stativ | 105.9 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2025-02-24 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .