Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En skärm från Dahua som har en skärmstorlek på 24 tum och en hyffsad uppdateringsfrekvens på 75 hz. För att enkelt kunna montera den på vägg använder du VESA-fäste.
Prova flexibla betalningar med
Senetic
Dahua LM24-B200S Bildskärm 23,8" Full HD LED LM24-B200S
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Dahua DHI-LM24-B200S är 708 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 7 jämförda butiker.
Den här skärmen från Dahua har ett bildförhållande på 16:9 (Wide) och en VA-panel för bästa bildkvalitet. 75 Hz uppdateringsfrekvens är bra och responstiden ligger på 5 ms. Med VESA-fästet så blir det enkelt att montera din skärm.
Skärmstorleken är 23.8" vilket är en skärmstorlek som är ganska vanlig och fungerar för de flesta personerna. Modellen har bildförhållandet 16:9 (Wide). Panelen i skärmen är av typen VA. En VA-panel erbjuder väldigt hög färgåtergivning, svärta och kontrast.
Om man jämför olika skärmar brukar man titta på skärmens uppdateringsfrekvens och responstid. Modellen har en responstid på 5 ms. Modellens uppdateringsfrekvens ligger på 75 Hz. Frekvensen får anses som ganska hög i jämförelse med andra modeller.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Dahua DHI-LM24-B200S. Om du prisjämför Dahua DHI-LM24-B200S på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 708.00 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Dahua DHI-LM24-B200S |
| Märke | Dahua |
Specifikationer | |
| Paneltyp | VA |
| Kontrast | 3000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Professionell |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Ja |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 23.8 " |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 5 ms |
| Justerbar höjd | Nej |
| Responstid (exakt värde) | 5.0 ms |
| Upplösning | 1920x1080 (Full HD) |
| Uppdateringsfrekvens | 75 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 250.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-01-12 |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Nej |
| Ethernet | Nej |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | 1 |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Ja |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Nej |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 25 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 75x75 mm |
Mått | |
| Vikt med stativ | 2.7 kg |
| Bredd | 53.92 cm |
| Djup med stativ | 4.63 cm |
| Höjd med stativ | 32.04 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .