Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

1920x1080 (Full HD), VA
Prova flexibla betalningar med
Lägsta pris på KTC H27E22P 27inch FHD Gaming Monitor är 1 534 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | KTC H27E22P 27inch FHD Gaming Monitor |
| Märke | KTC |
Specifikationer | |
| Paneltyp | VA |
| Kontrast | 4000 2 |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Gaming |
| Färg | Svart |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 27.0 " |
| Responstid | 1 ms |
| Pixelstorlek | 0.3114 mm |
| Responstid (exakt värde) | 1.0 ms |
| Upplösning | 1920x1080 (Full HD) |
| Uppdateringsfrekvens | 280 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 350.0 cd/m2 |
Bild | |
|---|---|
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
Anslutningar | |
| Hörlursutgång | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-11-09 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .