Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En skärm från AOC som har en riktigt grym responstid på bara 1 ms och för dig som gillar spel får du en skärm med 165 hz uppdateringsfrekvens. Bildförhållandet är 16:9 (Wide), så d
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på AOC 27G2SAE är -, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Den här skärmen från AOC har ett bildförhållande på 16:9 (Wide) och panel av typen VA för bästa bildkvalitet. 165 Hz uppdateringsfrekvens är riktigt snabbt och responstiden för den här modellen är 1 ms.
Modellens skärmstorlek är 27" och är inte den största skärmen du kan få tag på men bland de större. Panelen är av typen VA. En VA-panel erbjuder väldigt hög färgåtergivning, svärta och kontrast. Den här skärmen har bildförhållandet 16:9 (Wide).
En skärms responstid och uppdateringsfrekvens är vanliga specifikationer att titta på när man jämför skärmar. Den här modellen har en uppdateringsfrekvens på 165 Hz. Perfekt för gamern som vill att spelen flyter på utan lagg. Modellen har en responstid på 1 ms.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos AOC 27G2SAE. Om du prisjämför AOC 27G2SAE på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 3279.00 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna. Den har ett högt snittbetyg på 4,50 av 5 och egenskaperna gör den till ett populärt val tack vare det lägre priset.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | AOC 27G2SAE |
| Märke | AOC |
Specifikationer | |
| Paneltyp | VA |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Gaming |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Ja |
| Adaptiv synkronisering | AMD FreeSync Premium |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 27.0 " |
| Energiklass | E |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar höjd | Nej |
| Responstid (exakt värde) | 1.0 ms |
| Upplösning | 1920x1080 (Full HD) |
| Uppdateringsfrekvens | 165 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning HDR (1000h) | 26.0 kW/h |
| Strömförbrukning (standby) | 0.3 W |
| Strömförbrukning (1000h) | 21.4 kW/h |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Nej |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Vikt med stativ | 4.6 kg |
| Bredd | 61.3 cm |
| Djup med stativ | 22.7 cm |
| Höjd med stativ | 46.5 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-08-26 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .