Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En bildskärm som har en skärmstorlek på 27 tum. För att enkelt kunna montera den på vägg använder du VESA-fäste.
Prova flexibla betalningar med
Basaar.eu
BenQ PD2706UA platta pc-skärmar 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pixlar 4K Ultra HD LCD Svart
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Benq PD2706UA 27 Inch LED Monitor är 6 417 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 10 jämförda butiker.
Skärmen från Benq har många arbetsområden och har en en IPS/PLS-panel. Den kommer med USB-portar , något som är användbart då du ska plugga in olika enheter.
Med en skärm på 27" är den inte den största skärmen men tillhör fortfarande de större skärmarna. Skärmens panel är av typen IPS/PLS Bildförhållandet för skärmen är 16:9 (Wide).
Den här skärmen går att vinkla för att ge en mer skonsam betraktningsvinkel. Bildskärmen kommer i en stilren svart design.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Benq DesignVue PD2706UA. I kategorin bildskärmar är det här i dagsläget en topprankad produkt på PriceRunner och just nu kostar Benq DesignVue PD2706UA 6417.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Benq PD2706UA 27 Inch LED Monitor |
| Märke | Benq |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Standard |
| Färg | Grå, Svart |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 27.0 " |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Justerbar höjd | Ja |
| Upplösning | 3840x2160 (4K) |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Färgdjup | 8 bit, 10 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Ja |
| Antal DisplayPort | 2 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A, USB-C |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| Hållbarhetscertifieringar | TCO |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-09-16 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .