Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna bildskärm från Dell har en skärmstorlek på 27" och en uppdateringsfrekvens på 60 hz. Modellen är kompatibel med VESA-fäste, vilket är standard för att skruva upp skärm på väg
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Dell P2723QE är 4 095 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 13 jämförda butiker.
Skärmen från Dell har en skärmstorlek på 27" och panel av typen IPS/PLS. Med ett VESA-fäste blir det inga problem med monteringen av skärmen. Responstiden ligger på 5 ms och den har 60 Hz uppdateringsfrekvens.
Skärmstorleken är 26.9" vilket är en skärmstorlek som är ganska vanlig och fungerar för de flesta typer av sysslor. Skärmens bildförhållande är 16:9 (Wide). Skärmens panel är av typen IPS/PLS, i de skärmar som finns på marknaden idag så är den här paneltypen inte så vanligt förekommande.
En skärms responstid och uppdateringsfrekvens är vanliga specifikationer att titta på när man jämför skärmar. Den här modellen har en uppdateringsfrekvens på 60 Hz och är en frekvens som klarar av de flesta behov för återgivning av rörlig bild. Modellen har en responstid på 5 ms.
Som du märker så finns mycket bra att säga om Dell P2723QE 27". I kategorin bildskärmar är det här i dagsläget en topprankad produkt på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 4095.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 4,10 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett populärt val tack vare det lägre priset.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Dell P2723QE |
| Märke | Dell |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Standard |
| Lanseringsår | 2022 |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Adaptiv synkronisering | Nej |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 27.0 " |
| Energiklass | F |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 5 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.1554 mm |
| Responstid (exakt värde) | 5.0 ms |
| Upplösning | 3840x2160 (4K) |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 10 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Böjd skärm | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Guld |
| Hållbarhetscertifieringar | EPEAT, TCO, Energy Star |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Hörlursutgång | Nej |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 4 st |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Ja |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.2 W |
| Strömförbrukning (1000h) | 26.0 kW/h |
| Strömförbrukning (i drift) | 169 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Vikt med stativ | 7.2 kg |
| Bredd | 61.2 cm |
| Djup med stativ | 18.5 cm |
| Höjd med stativ | 53.5 cm |
| Vikt utan stativ | 5.0 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-03-03 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .