Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En skärm från Samsung som har en enorm skärmstorlek på 49 tum. Modellen är kompatibel med VESA-fäste, vilket är standard för att skruva upp skärm på vägg.
Prova flexibla betalningar med
Senetic
Samsung LS49CG954SUXEN TV 124.5 cm (49") 5K Ultra HD LS49CG954SUXEN
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung Odyssey OLED G9 S49CG954SU är 10 968 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Ge din arbetsplats eller spelhörna en uppgradering med en bildskärm. De erbjuder en klar och bekväm visning, vilket gör dina dagar mer produktiva och dina spelkvällar mer spännande. Dessutom är de snälla mot både ögonen och miljön (förutsatt att du väljer ett energieffektivt alternativ, så klart).
Skärmstorleken är 49" och det gör den till en av de större skärmarna på marknaden. Modellens panel är av typen OLED. Skärmen har HDR som är en teknik för att ge en bättre färgupplevelse. Är du ute efter en gaming-skärm så är egenskaperna uppdateringsfrekvens och responstid väldigt viktiga. Den här modellen har en uppdateringsfrekvens på 240 Hz. Det är en riktigt snabb uppdateringsfrekvens och gör dig inte missnöjd. Den här bildskärmen kommer i en silver färg.
Sammantaget är Odyssey OLED G9 S49CG954SU en skärm med bra egenskaper. I kategorin bildskärmar är det här för närvarande en av de allra mest populära produkterna på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 10968.00 kr. Om man jämför modellens pris med resten av kategorin så är den dyrare än de flesta andra, men med tanke på egenskaperna får du en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung Odyssey OLED G9 S49CG954SU |
| Märke | Samsung |
Specifikationer | |
| Paneltyp | OLED |
| Kontrast | 1000000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Gaming |
| Färg | Silver |
| Högtalare | Ja |
| Adaptiv synkronisering | AMD FreeSync Premium Pro |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 49.0 " |
| Energiklass | G |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 0.03 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.234 mm |
| Responstid (exakt värde) | 0.03 ms |
| Upplösning | 5120x1440 (UltraWide) |
| Uppdateringsfrekvens | 240 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 250.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 10 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 32:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Skärmkrökning | 1800R |
| Böjd skärm | Ja |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning HDR (1000h) | 83.0 kW/h |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (1000h) | 75.0 kW/h |
| Strömförbrukning (i drift) | 220 W |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Hörlursutgång | Nej |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 2 st |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 18.08 cm |
| Vikt med stativ | 12.9 kg |
| Bredd | 119.5 cm |
| Djup med stativ | 23.69 cm |
| Höjd utan stativ | 36.5 cm |
| Höjd med stativ | 52.93 cm |
| Vikt utan stativ | 9.2 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-07-06 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .