Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna produkt från Samsung har en nätt och fin design. Vill du skruva upp den på väggen så kan du använda VESA-fäste.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung ViewFinity Monitor S65VC S34C652VAU är 4 600 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 12 jämförda butiker.
Skärmen från Samsung har en bra förmåga att återge färg och kontrast och har en panel av typen VA för bästa bildkvalitet. Den här monitorn är utrustad med adaptiv adaptiv synkronisering vilket innebär att den anpassar uppdateringshastigheten i förhållande till grafikkortet, vilket exempelvis är bra för spel
Skärmens panel är av typen VA och ger bästa färgåtergivning.
Eftersom skärmen kommer med en inbyggd tiltfunktion går den snabbt anpassa efter hur du sitter eller står.
Som du förstår så är Samsung S34C652VAU ViewFinity en modell med många praktiska egenskaper. I kategorin bildskärmar är det här i dagsläget en topprankad modell på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 4600.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till prisvärd bildskärm.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung ViewFinity Monitor S65VC S34C652VAU |
| Märke | Samsung |
Specifikationer | |
| Paneltyp | VA |
| Kontrast | 3000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Ja |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Ja |
| Adaptiv synkronisering | AMD Freesync |
| Bild-i-Bild (PIP) | Ja |
| Skärmstorlek | 34.0 " |
| Energiklass | G |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 5 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Responstid (exakt värde) | 5.0 ms |
| Upplösning | 3440x1440 (UltraWide) |
| Uppdateringsfrekvens | 100 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 10 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 21:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Skärmkrökning | 1000R |
| Böjd skärm | Ja |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (1000h) | 32.0 kW/h |
| Strömförbrukning (i drift) | 32 W |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 3 st |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Ja |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A, USB-C |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 12.5 cm |
| Vikt med stativ | 8.1 kg |
| Bredd | 80.66 cm |
| Djup med stativ | 24.1 cm |
| Höjd utan stativ | 37.0 cm |
| Höjd med stativ | 56.15 cm |
| Vikt utan stativ | 5.3 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-08-21 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .