Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En skärm som har en nätt och fin design. För att enkelt kunna montera den på vägg använder du VESA-fäste.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung ViewFinity S6 S34C650TAU är 5 100 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 14 jämförda butiker.
En bildskärm tar din visningsupplevelse till nästa nivå. De är perfekta för alla, från professionella till hemmaanvändare, och ger liv åt dina digitala projekt och underhållning med sin överlägsna bildkvalitet.
Panelen i skärmen är av typen VA. En VA-panel erbjuder väldigt hög färgåtergivning, svärta och kontrast. Den här skärmen går att vinkla för att ge en mer skonsam betraktningsvinkel.
Sammantaget är ViewFinity S6 S34C650TAU en skärm med bra egenskaper. Om du prisjämför ViewFinity S6 S34C650TAU på PriceRunner ser du att den för närvarande kostar 5100.00 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör ViewFinity S6 S34C650TAU till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung ViewFinity S6 S34C650TAU |
| Märke | Samsung |
Specifikationer | |
| Paneltyp | VA |
| Kontrast | 3000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Standard |
| Färg | Vit |
| Högtalare | Ja |
| Adaptiv synkronisering | AMD Freesync |
| Bild-i-Bild (PIP) | Ja |
| Skärmstorlek | 34.0 " |
| Energiklass | G |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 5 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Responstid (exakt värde) | 5.0 ms |
| Upplösning | 3440x1440 (UltraWide) |
| Uppdateringsfrekvens | 100 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 10 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 21:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Skärmkrökning | 1000R |
| Böjd skärm | Ja |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 32 W |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-01-21 |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 5 st |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Ja |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A, USB-C |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 12.5 cm |
| Vikt med stativ | 8.1 kg |
| Bredd | 80.66 cm |
| Djup med stativ | 24.1 cm |
| Höjd utan stativ | 36.94 cm |
| Höjd med stativ | 56.15 cm |
| Vikt utan stativ | 5.3 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .