Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna skärm från Lenovo har en snabb responstid på 4 ms och en uppdateringsfrekvens på 60 hz. För att enkelt kunna montera den på vägg använder du VESA-fäste.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Lenovo D32u-40 är 6 905 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Den här skärmen har en skärmstorlek på 33 tum och panel av typen VA för bästa betraktningsvinklar. Tack vare det standardiserade VESA-fästet blir det inga problem att fästa din skärm på väggen. 60 Hz uppdateringsfrekvens är inte den bästa och responstiden ligger på 4 ms.
Om man jämför olika skärmar brukar man titta på skärmens uppdateringsfrekvens och responstid. Den här modellen har en uppdateringsfrekvens på 60 Hz. De flesta skärmar som ska kopplas mot en dator är kapabla till 60 Hz. Modellen har en responstid på 4 ms.
Är du ute efter en riktigt stor skärm så får du det i den här modellen med 32.5" skärmstorlek. Panelen är av typen VA som levererar hög bildkvalitet men ofta med lite högre responstid. Bildförhållandet för skärmen är 16:9 (Wide).
Som du märker så finns mycket bra att säga om Lenovo D32u-40. I kategorin bildskärmar är det här i dagsläget en topprankad produkt på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 6905.00 kr. Denna bildskärm skulle kunna passa dig med en lite lägre budget. Om vi jämför produkterna i kategorin och deras lägsta pris så har den här modellen ett lägre pris än genomsnittet.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Lenovo D32u-40 |
| Märke | Lenovo |
Specifikationer | |
| Paneltyp | VA |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 3000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Adaptiv synkronisering | AMD Freesync |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 31.5 " |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 4 ms |
| Pixelstorlek | 0.181 mm |
| Responstid (exakt värde) | 4.0 ms |
| Upplösning | 3840x2160 (4K) |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 250.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 34 W |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Nej |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Vikt med stativ | 6.3 kg |
| Bredd | 71.4 cm |
| Djup med stativ | 22.5 cm |
| Höjd med stativ | 50.3 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-12-20 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .