Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En bildskärm som har en snabb responstid på 4 ms och panel av typen VA för intensivt arbete med grafisk design. Vill du skruva upp den på väggen så kan du använda VESA-fäste.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på AOC U32P2 är 4 172 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 7 jämförda butiker.
Den här modellen har ett bildförhållande på 16:9 (Wide) och panel av typen VA för grym färgåtergivning. Modellens responstid är 4 ms och uppdateringsfrekvensen för skärmen ligger på 60 Hz. Modellen är utrustad med VESA-fäste för smidig montering på väggen.
En skärms responstid och uppdateringsfrekvens är vanliga specifikationer att titta på när man jämför skärmar. Modellens uppdateringsfrekvens ligger på 60 Hz. Nästan alla skärmar som ska kopplas till en dator är kapabla till den uppdateringsfrekvensen. AOC U32P2 har en responstid på 4 ms.
Är du ute efter en riktigt stor skärm så får du det i den här modellen med 31.5 tum skärmstorlek. Modellen har bildförhållandet 16:9 (Wide). Panelen i skärmen är av typen VA och ger grym färgåtergivning.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos AOC U32P2. Det här är en topprankad bildskärm sett till popularitet på PriceRunner för tillfället och den har för närvarande ett lägsta pris på 4172.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till prisvärd bildskärm.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | AOC U32P2 |
| Märke | AOC |
Specifikationer | |
| Paneltyp | VA |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 3000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Standard |
| Lanseringsår | 2021 |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Ja |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 31.5 " |
| Energiklass | G |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 4 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.18159 mm |
| Responstid (exakt värde) | 4.0 ms |
| Upplösning | 3840x2160 (4K) |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Böjd skärm | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 52 W |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 4 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 2.0 |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Vikt med stativ | 10.1 kg |
| Bredd | 71.5 cm |
| Djup med stativ | 42.5 cm |
| Höjd med stativ | 55.7 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-04-21 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .