Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En bildskärm från AOC som har en stor skärmstorlek på 34" och en uppdateringsfrekvens på snabba 100 hz, perfekt för en gamingskärm. Bildförhållandet är 21:9 (UltraWide), så du får
Prova flexibla betalningar med
Senetic
AOC U34E2M platta pc-skärmar 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixlar U34E2M
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på AOC Essential-line U34E2M/BK är 2 614 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
Modellen från AOC kommer med en skärmstorlek på 34 tum och en VA-panel för bästa bildkvalitet. Den har en uppdateringsfrekvens på 100 Hz och modellens responstid är 4 ms.
Är du ute efter en skärm att spela med så är egenskaperna uppdateringsfrekvens och responstid väldigt viktiga. Modellen har en responstid på 4 ms. Den här modellen har en uppdateringsfrekvens på 100 Hz och ligger i topp för bra uppdateringsfrekvenser.
Modellens skärmstorlek är 34" och det gör den till en av de större skärmarna på marknaden. Panelen i skärmen är av typen VA och ger dig de bästa betraktningsvinklarna. Skärmens bildförhållande är 21:9 (UltraWide).
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med AOC 86,0cm 34 U34E2M. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för tillfället har ett lägsta pris på 2614.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till prisvärd bildskärm.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | AOC Essential-line U34E2M/BK |
| Märke | AOC |
Specifikationer | |
| Paneltyp | VA |
| Kontrast | 4000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 34.0 " |
| Energiklass | A, E, D |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 4 ms |
| Justerbar höjd | Nej |
| Pixelstorlek | 0.23175 mm |
| Responstid (exakt värde) | 4.0 ms |
| Upplösning | 3440x1440 (UltraWide) |
| Uppdateringsfrekvens | 100 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 300.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9, 21:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 35 W |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-12 |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Nej |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 2.0 |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 5.5 cm |
| Vikt med stativ | 7.7 kg |
| Bredd | 81.8 cm |
| Djup med stativ | 25.4 cm |
| Höjd utan stativ | 37.1 cm |
| Höjd med stativ | 47.5 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .