Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En skärm från AOC som har en snabb responstid på 4 ms och en hyffsad uppdateringsfrekvens på 75 hz. Den är kompatibel med VESA-fäste, vilket är standard för att skruva upp skärm på
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på AOC Q27B3MA är 2 414 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Skärmen från AOC har ett bildförhållande på 16:9 (Wide) och panel av typen VA för intensivt arbete med grafisk design. Med ett VESA-fäste så blir det enkelt att montera din skärm. Den har en uppdateringsfrekvens på 75 Hz och responstiden för den här modellen är 4 ms.
Beroende på användningsområde bör skärmen ha en viss prestanda när det kommer till responstid och uppdateringsfrekvens. AOC Q27B3MA har en responstid på 4 ms. Uppdateringsfrekvensen för den här modellen ligger på 75 Hz. Det är en ganska hög frekvens som passar många användningsområden.
Modellens skärmstorlek är 27 tum och är därför en ganska stor skärm. Bildförhållandet för skärmen är 16:9 (Wide). Skärmens panel är av typen VA. En VA-panel passar dig som gör mycket foto- och bildredigering.
Som du märker så finns mycket bra att säga om AOC Q27B3MA. Det här är en av de allra mest populära bildskärmarna på PriceRunner just nu och den har i dagsläget ett lägsta pris på 2414.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till prisvärd bildskärm.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | AOC Q27B3MA |
| Märke | AOC |
Specifikationer | |
| Paneltyp | VA |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 4000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Ja |
| Adaptiv synkronisering | AMD FreeSync Premium Pro |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 27.0 " |
| Energiklass | A, D, B |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 4 ms |
| Justerbar höjd | Nej |
| Pixelstorlek | 0.2331 mm |
| Responstid (exakt värde) | 4.0 ms |
| Upplösning | 2560x1440 |
| Uppdateringsfrekvens | 75 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 250.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Lagring | |
| Typ av minneskort | MS |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Nej |
| Antal DisplayPort | 2 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 1.4 |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 25 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 4.5 cm |
| Vikt med stativ | 3.9 kg |
| Bredd | 61.4 cm |
| Djup med stativ | 23.0 cm |
| Höjd utan stativ | 36.4 cm |
| Höjd med stativ | 46.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-10-20 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .