Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna produkt från LG har en design som smälter in i de flesta miljöer. Modellen är kompatibel med VESA-fäste, vilket är standard för att skruva upp skärm på vägg.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på LG UltraGear 32GS60QC-B " är 2 562 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 8 jämförda butiker.
Ge din arbetsplats eller spelhörna en uppgradering med en bildskärm. De erbjuder en klar och bekväm visning, vilket gör dina dagar mer produktiva och dina spelkvällar mer spännande. Dessutom är de snälla mot både ögonen och miljön (förutsatt att du väljer ett energieffektivt alternativ, så klart).
För en bättre färgupplevelse så har den här skärmen HDR(High Dynamic Range). Är du på jakt efter en tiltbar skärm har du hittat rätt, eftersom den här går att justera efter din position.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om 32GS60QC-B. Det här är en av de allra mest populära bildskärmarna på PriceRunner just nu och den har i dagsläget ett lägsta pris på 2562.00 kr. Den här bildskärmen kanske lämpar sig för dig med en lite lägre budget. Om vi jämför priset för den här modellen mot alla andra produkter i kategorin har den ett lägre pris än genomsnittet.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | LG UltraGear 32GS60QC-B " |
| Märke | LG |
Specifikationer | |
| Paneltyp | VA |
| Kontrast | 3000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Adaptiv synkronisering | AMD Freesync |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 31.5 " |
| Energiklass | G |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar höjd | Nej |
| Pixelstorlek | 0.272 mm |
| Responstid (exakt värde) | 1.0 ms |
| Upplösning | 2560x1440 |
| Uppdateringsfrekvens | 180 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 300.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.3 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 22 W |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-07-19 |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Nej |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Ja |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 11.19 cm |
| Vikt med stativ | 5.9 kg |
| Bredd | 69.99 cm |
| Djup med stativ | 22.65 cm |
| Höjd utan stativ | 42.12 cm |
| Höjd med stativ | 50.81 cm |
| Vikt utan stativ | 4.6 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .