Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En bildskärm från ASUS som har en responstid på 10+ ms och en uppdateringsfrekvens på 60 hz. Modellens bildförhållande är 16:9 (Wide), vilket idag är att betrakta som standard.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på ASUS ZenScreen MB165B är 1 793 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Den här modellen från ASUS har en lite mindre skärm med en storlek på 16 tum och en TN-panel. De är bland de vanligaste panelerna i dagens skärmar. Den har en uppdateringsfrekvens på 60 Hz och responstiden ligger på 10+ ms.
Om man jämför olika skärmar brukar man titta på skärmens uppdateringsfrekvens och responstid. Uppdateringsfrekvensen för den här modellen ligger på 60 Hz, vilket är standard för de flesta skärmar och passar olika användningsområden. Modellen har en responstid på 10+ ms.
Med en skärm på 15.6" får du en lite mindre skärm som passar det mindre skrivbordet. Panelen är av typen TN. Tack vare den låga responstiden som panelen ger så är dessa vanligast inom e-sport. Skärmens bildförhållande är 16:9 (Wide).
Som du förstår så är ASUS ZenScreen MB165B en skärm med många praktiska specifikationer. I kategorin bildskärmar är det här i dagsläget en av de allra mest populära produkterna på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 1793.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till prisvärd bildskärm.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | ASUS ZenScreen MB165B |
| Märke | ASUS |
Specifikationer | |
| Paneltyp | TN |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 500 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 90.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Professionell |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Adaptiv synkronisering | Nej |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 15.6 " |
| Vertikal betraktningsvinkel | 65.0 ° |
| Responstid | 10+ ms |
| Justerbar höjd | Nej |
| Pixelstorlek | 0.252 mm |
| Responstid (exakt värde) | 10.0 ms |
| Upplösning | 1366x768 |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 220.0 cd/m2 |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Nej |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Böjd skärm | Nej |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Nej |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Nej |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Nej |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 5 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Nej |
Mått | |
| Djup utan stativ | 1.2 cm |
| Bredd | 36.0 cm |
| Höjd utan stativ | 22.5 cm |
| Vikt utan stativ | 0.8 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-01-27 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .