Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En bildskärm från Samsung som har en skärmstorlek på 27 tum och en IPS/PLS-panel. Vill du skruva upp den på väggen så kan du använda VESA-fäste.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung S27A600UUU är 3 399 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Den här modellen från Samsung erbjuder en riktigt stor skärm med en storlek på 27" och panel av typen IPS/PLS. HDR ger en riktigt bra färgåtergivning. 75 Hz uppdateringsfrekvens är bra och responstiden ligger på 5 ms.
Om man jämför olika skärmar brukar man titta på skärmens uppdateringsfrekvens och responstid. Samsung S27A600UUU har en responstid på 5 ms. Modellens uppdateringsfrekvens ligger på 75 Hz och det passar det mesta, även spel med ganska hög upplösning.
Skärmstorleken för den här skärmen ligger på 27" och tillgodoser dina behov. Skärmens panel är av typen IPS/PLS. Just den här typen av panel är inte särkilt vanlig i dagens skärmar. HDR ger den här modellen en riktigt bra färgåtergivning.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Samsung S27A600UUU. I kategorin bildskärmar är det här för närvarande en topprankad modell på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 3399.00 kr. Den här bildskärmen kanske lämpar sig för dig med en lite lägre budget. Om vi jämför produkterna i kategorin och deras lägsta pris så har den här modellen ett lägre pris än genomsnittet.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung S27A600UUU |
| Märke | Samsung |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Adaptiv synkronisering | AMD Freesync |
| Bild-i-Bild (PIP) | Ja |
| Skärmstorlek | 27.0 " |
| Energiklass | E |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 5 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Responstid (exakt värde) | 5.0 ms |
| Upplösning | 2560x1440 |
| Uppdateringsfrekvens | 75 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 300.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 10 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Ja |
| Böjd skärm | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | TCO 8.0 |
| Hållbarhetscertifieringar | TCO, Energy Star |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Anslutningar | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 3 st |
| Antal DisplayPort | 2 st |
| Ethernet | Ja |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Ja |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning HDR (1000h) | 32.0 kW/h |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (1000h) | 21.0 kW/h |
| Strömförbrukning (i drift) | 21 W |
Mått | |
| Djup utan stativ | 4.3 cm |
| Vikt med stativ | 6.7 kg |
| Bredd | 61.6 cm |
| Djup med stativ | 19.6 cm |
| Höjd utan stativ | 36.8 cm |
| Höjd med stativ | 55.2 cm |
| Vikt utan stativ | 4.7 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-01-21 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .