Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna bildskärm från Dell har en responstid på 8 ms och en uppdateringsfrekvens på 60 hz. För att enkelt kunna montera den på vägg använder du VESA-fäste.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Dell E2422HN är 1 860 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Skärmen från Dell har ett bildförhållande på 16:9 (Wide) och panel av typen IPS/PLS. Om du vill väggmontera skärmen kan du använda VESA-fästen. Responstiden ligger på 8 ms och den har en uppdateringsfrekvens på 60 Hz.
Skärmstorleken för den här skärmen ligger på 23.8 tum och tillgodoser dina behov. Panelen är av typen IPS/PLS. Just den här typen av panel är inte särkilt vanlig i dagens skärmar. Bildförhållandet för skärmen är 16:9 (Wide).
En skärms responstid och uppdateringsfrekvens är vanliga specifikationer att titta på när man jämför skärmar. Modellen har en responstid på 8 ms. Modellens uppdateringsfrekvens ligger på 60 Hz, vilket är en frekvens som är "good enough" för många behov.
Som du förstår så är Dell E2422HN en skärm med många praktiska specifikationer. Du kan prisjämföra den här bildskärmen här på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 1860.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 4,50 av 5 och egenskaperna gör den till ett populärt val tack vare det lägre priset.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Dell E2422HN |
| Märke | Dell |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 23.8 " |
| Energiklass | E |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 8 ms |
| Pixelstorlek | 0.2745 mm |
| Upplösning | 1920x1080 (Full HD) |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 250.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Nej |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | 1 |
| Thunderbolt | Nej |
| HDMI-version | 1.4 |
| VGA | Ja |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.3 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 16 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 4.97 cm |
| Vikt med stativ | 4.03 kg |
| Bredd | 55.3 cm |
| Djup med stativ | 17.1 cm |
| Höjd med stativ | 42.04 cm |
| Vikt utan stativ | 3.2 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-11-24 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .