Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En bildskärm från Iiyama som har en av de bästa responstiderna på bara 10+ ms. Vill du skruva upp den på väggen så kan du använda VESA-fäste.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Iiyama ProLite TF1934MC-B7X är 5 723 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
Den här skärmen har en design som platsar i de flesta miljöer och har en en IPS/PLS-panel. Den här skärmen kommer med en USB-portar , något som är smidigt då du tänkt koppla in exempelvis en mus eller hörlurar.
Med en skärm på 19" är skärmens storlek ganska liten och passar det lilla hemmakontoret. Skärmens panel är av typen IPS/PLS Den här skärmen har bildförhållandet 16:9 (Wide).
Den här skärmen är designad i svart.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Iiyama ProLite TF1934MC-B7X. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för närvarande har ett lägsta pris på 5723.30 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till prisvärd bildskärm.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Iiyama ProLite TF1934MC-B7X |
| Märke | Iiyama |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Skärmstorlek | 19.0 " |
| Energiklass | F |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 10+ ms |
| Justerbar höjd | Nej |
| Upplösning | 1920x1080 (Full HD) |
| Ljusstyrka (nits) | 350.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Nej |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-10-19 |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Nej |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | 1 |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Ja |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 1.5 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 21 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 4.65 cm |
| Bredd | 41.6 cm |
| Höjd utan stativ | 34.4 cm |
| Vikt utan stativ | 4.4 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .