Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En skärm från ASUS som har en riktigt grym responstid på bara 1 ms och panel av typen VA för bästa bildkvalitet. För att enkelt kunna montera den på vägg använder du VESA-fäste.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på ASUS TUF VG34VQL1B är 3 888 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 11 jämförda butiker.
Den här skärmen har en skärmstorlek på 34" och panel av typen VA för bästa färgåtergivning. 165 Hz uppdateringsfrekvens är riktigt högt och responstiden för den här modellen är 1 ms. Tack vare det standardiserade VESA-fästet skruvar du upp din skärm på väggen utan problem.
Med en skärm på 34 tum passar skärmen perfekt för spel eller program med hög upplösning. Panelen är av typen VA. VA-panelen passar till både spel och film tack vare snabba paneler med god kontrast och utmärkt svärta. HDR ger ett större färgspektrum och en klarare definition mellan svart och vitt.
En skärms responstid och uppdateringsfrekvens är vanliga specifikationer att titta på när man jämför skärmar. ASUS TUF Gaming VG34VQL1B har en responstid på 1 ms. Modellens uppdateringsfrekvens ligger på 165 Hz och ligger i topp för bra uppdateringsfrekvenser.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med ASUS TUF Gaming VG34VQL1B. Om du prisjämför ASUS TUF Gaming VG34VQL1B på PriceRunner ser du att den för närvarande kostar 3888.00 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna. Den har ett högt snittbetyg på 4,50 av 5 och egenskaperna gör den till ett populärt val med ett attraktivt pris.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | ASUS TUF VG34VQL1B |
| Märke | ASUS |
Specifikationer | |
| Paneltyp | VA |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 4000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Gaming |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Ja |
| Adaptiv synkronisering | AMD FreeSync Premium |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 34.0 " |
| Energiklass | G |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 1 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.2325 mm |
| Responstid (exakt värde) | 1.0 ms |
| Upplösning | 3440x1440 (UltraWide) |
| Uppdateringsfrekvens | 165 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 550.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Ja |
| Bildförhållande | 21:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Skärmkrökning | 1500R |
| Böjd skärm | Ja |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-12-18 |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 4 st |
| Antal DisplayPort | 2 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning HDR (1000h) | 73.0 kW/h |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (1000h) | 39.8 kW/h |
| Strömförbrukning (i drift) | 35 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 10.5 cm |
| Vikt med stativ | 9.0 kg |
| Bredd | 80.9 cm |
| Djup med stativ | 27.4 cm |
| Höjd utan stativ | 36.6 cm |
| Höjd med stativ | 54.6 cm |
| Vikt utan stativ | 6.6 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .