Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på LG 50NANO81T6A är 7 309 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Med så många olika TV-modeller på marknaden kan det vara svårt för dig att hitta rätt. För att förenkla processen är det viktigt att du lär dig om de funktioner och tekniker som finns tillgängliga, så att du kan fatta ett informerat beslut om vilken TV som bäst uppfyller dina behov.
Utöver en 4K-upplösning får du även så kallat HDR - High Dynamic Range. HDR är en teknik som visar upp färgerna i ett djupare spektrum med en större och tydligare kontrast mellan bildens mörkare och ljusare delar. Det gör att bilden får ett fantastiskt djup och detaljrikedom, som ger verklighetstrogna bilder och känslan av att titta ut genom ett fönster.
Det kan tyckas vara ett litet problem att en TV bara har en HDMI-ingång, men om du, till exempel, har både en spelkonsol och ett hemmabiosystem så kan det vara lite krångligt. I det fallet kan det vara värt att överväga en modell som har flera HDMI-ingångar, som den här.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med 50NANO81T6A. Den här modellen har ett pris som är lägre än genomsnittspriset för TV-apparater. Har den dessutom de funktionerna du är ute efter kanske denna är ett bra köp för dig. Om du prisjämför 50NANO81T6A på PriceRunner ser du att det lägsta priset i dagsläget är 7309.00 kr. Det är också en topprankad TV sett till popularitet.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | LG 50NANO81T6A |
| Märke | LG |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 50.0 " |
| Operativsystem | webOS |
| Energiklass HDR | G |
| Energiklass | G |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Lanseringsår | 2024 |
| Färg | Svart |
Bild | |
| Bildfrekvens | 120p |
| ALLM | Ja |
| Bildförhållande | 16:9 |
| WCG | Ja |
| Bildförbättringsteknik | Ja |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skärmteknik | LED, NanoCell |
| HDR-typ | HLG, HDR10 Pro, HDR10 |
| VRR | Ja |
| Kantbelyst LED | Nej |
| Bakbelyst LED | Ja |
Funktioner | |
| Röststyrning | Ja |
| ARC | ARC, eARC |
| Funktioner | Bild-i-Bild (PiP), HbbTV Support, Inspelningsfunktion via USB (PVR), Time-shift |
| Röstassistent | Amazon Alexa, LG ThinQ |
| Smart TV | Ja |
| Ambilight | Nej |
Skärm | |
| Skärmupplösning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skärmform | Platt |
Tuner | |
| TV-mottagare | Analog, Digital |
| Digital TV-mottagare | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
Anslutningar | |
|---|---|
| Antal USB-A | 2 st |
| MHL | Nej |
| USB version | USB 2.0 |
| Anslutningar | HDMI, Optisk S/PDIF, RJ45 (LAN), USB-A |
| HDMI-version | 2.0 |
| CEC | Ja |
| Antal HDMI | 3 st |
Trådlöst | |
| NFC | Nej |
| Trådlöst & Streaming | AirPlay 2, Miracast |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Digital Plus, PCM, Dolby AC-4, Dolby Digital |
| Högtalareffekt (total) | 20 W |
| Högtalartyp | Stereo |
| Ljudfilformat | AAC, MP3, PCM, WMA |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 200x200 mm |
Mått | |
| Höjd (med stativ) | 71.6 cm |
| Vikt (utan stativ) | 12.2 kg |
| Höjd (utan stativ) | 65.1 cm |
| Bredd | 112.1 cm |
| Djup (utan stativ) | 5.77 cm |
| Djup (med stativ) | 23.0 cm |
| Vikt (med stativ) | 12.3 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-10-02 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .