Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på LG 65UT91006LA är -, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Vi har kommit väldigt långt med TV-apparater sedan de började "infiltrera" våra hem på 50-talet. Det finns numera en uppsjö av olika paneltyper och storleken har krupit upp över smått förbluffande 100 tum. Det är kanske inte så konstigt att det är svårt att veta vilken TV man ska välja, men en bra början är att vara påläst om funktioner och annat.
Smart-TV med operativsystemet webOS som är fullspäckad med appar och tjänster som SVT Play, Viaplay, HBO Max och hundratals fler via det enkla och supersmidiga interfacet.
.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos 43" 43UT91006LA. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör 43" 43UT91006LA till ett bra köp. I kategorin TV-apparater är det här i dagsläget en topprankad produkt på PriceRunner och för tillfället kostar 43" 43UT91006LA 11990.00 kr.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | LG 65UT91006LA |
| Märke | LG |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 43.0 " |
| Lanseringsår | 2024 |
| Operativsystem | webOS |
| Energiklass HDR | G |
| Färg | Svart |
| Energiklass | F |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
Bild | |
| ALLM | Ja |
| Bakbelyst LED | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Bildförbättringsteknik | Ja |
| Local dimming | Ja |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skärmteknik | LED |
| HDR-typ | HLG, HDR10 |
| Videofiler som stöds | HEVC/H.265 |
| Kantbelyst LED | Ja |
Funktioner | |
| Röststyrning | Ja |
| ARC | eARC |
| Funktioner | Inspelningsfunktion via USB (PVR), HbbTV Support |
| Röstassistent | Amazon Alexa, LG ThinQ |
| Smart TV | Ja |
| Ambilight | Nej |
Anslutningar | |
| Antal USB-A | 2 st |
| MHL | Nej |
| USB version | USB 2.0 |
| Anslutningar | RJ45 (LAN), Optisk S/PDIF, HDMI |
| HDMI-version | 2.0 |
| CEC | Ja |
| Antal HDMI | 3 st |
Skärm | |
|---|---|
| Skärmupplösning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skärmform | Platt |
Tuner | |
| TV-mottagare | Digital |
| CI/CA | CI+ |
| Digital TV-mottagare | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| CI+ version | 1.4 |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Energiförbrukning (drift) | 99.9 W |
Trådlöst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådlöst & Streaming | AirPlay 2, Miracast, Chromecast, DLNA, AirPlay |
| Smarta hem system | Apple HomeKit, Amazon Alexa |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Digital Plus, Dolby AC-4, Dolby Digital |
| Högtalareffekt (total) | 20 W |
| Högtalartyp | Stereo |
| Ljudfilformat | MP3, PCM, AAC, WMA |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 300x300 mm |
Mått | |
| Höjd (med stativ) | 90.9 cm |
| Vikt (utan stativ) | 23.6 kg |
| Höjd (utan stativ) | 84.0 cm |
| Djup (med stativ) | 28.5 cm |
| Bredd | 145.6 cm |
| Vikt (med stativ) | 27.4 kg |
| Djup (utan stativ) | 2.97 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-03-28 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .