Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Hisense 100E77NQ PRO är 25 019 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
En TV är numera en ganska central del i vår vardagsunderhållning. Det finns ett enormt utbud av modeller och storlekar, så du bör kunna hitta en som passar just dina behov. Detta kan dock också innebära att det blir svårare att välja, så läs på lite om funktioner och olika typer av paneler för att veta exakt vad du behöver.
Idag är 4K Ultra HD nästan standard. Netflix streamar i 4K, Amazon Prime kör 4K, Viasat visar fotboll i Ultra HD, Playstation och Xbox har båda stöd för 4K. Och självklart är den här Hisense 100E77NQ PRO med i matchen. 100E77NQ PRO bjuder på en kristallklar bild som kommer få dig att häpna varje gång.
I den här TV:n har Hisense använt sig av en uppskalningsteknik för att dra nytta av sin fulla potential, så även äldre filmer och media som inte är i 3840x2160 (4K Ultra HD)-upplösning kommer få sig ett lyft och se bra mycket bättre ut än tidigare.
Som du förstår så är 100E77NQ PRO en TV med många praktiska specifikationer. I kategorin TV-apparater är det här för närvarande en topprankad TV på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 25019.00 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här modellen till en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Hisense 100E77NQ PRO |
| Märke | Hisense |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 100.0 " |
| Lanseringsår | 2024 |
| Operativsystem | VIDAA |
| Energiklass HDR | G |
| Färg | Grå, Svart |
| Energiklass | E |
| Ljusstyrka (nits) | 800.0 cd/m2 |
| Uppdateringsfrekvens | 120 Hz |
Bild | |
| ALLM | Ja |
| Bakbelyst LED | Ja |
| Bildförhållande | 16:9 |
| WCG | Ja |
| Bildförbättringsteknik | Ja |
| Local dimming | Ja |
| Bildfiler som stöds | JPEG/JPG, BMP, GIF, PNG |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skärmteknik | QLED |
| HDR-typ | Dolby Vision IQ, HLG, HDR10, HDR10+ |
| Videofiler som stöds | HEVC/H.265, TS, Matroska (MKV), MPEG2, 3GP/3GPP, MOV, AVI, MPEG4, WMV9 HD (VC-1), VP9, AVC/H.264, FLV, MPEG1, WMV |
| VRR | Ja |
Funktioner | |
| Röststyrning | Ja |
| ARC | eARC |
| Röstassistent | Amazon Alexa |
| Smart TV | Ja |
| Ambilight | Nej |
Skärm | |
| Skärmupplösning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skärmform | Platt |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 600x400 mm |
Anslutningar | |
|---|---|
| Antal USB-A | 2 st |
| Antal Komposit | 1 st |
| USB version | USB 2.0, USB 3.0 |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI, Komposit |
| HDMI-version | 2.0, 2.1 |
| CEC | Nej |
| Antal HDMI | 4 st |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, DTS:X |
| Högtalareffekt (total) | 50 W |
| Högtalartyp | Flerkanal |
| Ljudfilformat | MP3, AAC, WMA, OGG, WAV |
Tuner | |
| TV-mottagare | Digital, Analog |
| CI/CA | CI+ |
| Digital TV-mottagare | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T |
| CI+ version | 1.4 |
Trådlöst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådlöst & Streaming | Miracast, WiSA, AirPlay |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Mått | |
| Höjd (med stativ) | 132.2 cm |
| Vikt (utan stativ) | 42.6 kg |
| Höjd (utan stativ) | 128.6 cm |
| Djup (med stativ) | 50.0 cm |
| Bredd | 223.5 cm |
| Vikt (med stativ) | 62.5 kg |
| Djup (utan stativ) | 10.1 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-05-29 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .