Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Lägsta pris på Sharp 32FH2EW 32" 720p är 6 783 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Sharp 32FH2EW 32" 720p |
| Märke | Sharp |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 32.0 " |
| Operativsystem | Android 11 |
| Färg | Vit |
| Energiklass | E |
Bild | |
| ALLM | Nej |
| Bakbelyst LED | Ja |
| HFR | Nej |
| WCG | Nej |
| Bildförbättringsteknik | Nej |
| Local dimming | Nej |
| Bildfiler som stöds | JPEG/JPG, BMP, PNG |
| 3D | Nej |
| Skärmteknik | LED |
| Videofiler som stöds | HEVC/H.265, TS, Matroska (MKV), MOV, AVI, MPEG4, VP9, AVC/H.264, FLV |
| VRR | Nej |
| Kantbelyst LED | Nej |
Funktioner | |
| Röststyrning | Ja |
| ARC | ARC |
| Funktioner | HbbTV Support |
| Röstassistent | Google Assistant |
| Smart TV | Ja |
| Ambilight | Nej |
Anslutningar | |
| Antal USB-A | 2 st |
| MHL | Nej |
| Anslutningar | RCA (Line), RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| CEC | Ja |
| Antal HDMI | 3 st |
Skärm | |
|---|---|
| Skärmupplösning | 1366x768 |
Design | |
| Skärmform | Platt |
Tuner | |
| TV-mottagare | Digital |
| CI/CA | CI+ |
| Digital TV-mottagare | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Digital Plus, Dolby AC-4, Dolby Digital |
| Högtalareffekt (total) | 16 W |
| Högtalartyp | Stereo |
| Ljudfilformat | MP4, MPEG-4 |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Energiförbrukning (drift) | 26.0 W |
Trådlöst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådlöst & Streaming | Chromecast |
| Wi-Fi | Ja |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Höjd (med stativ) | 46.68 cm |
| Vikt (utan stativ) | 3.5 kg |
| Höjd (utan stativ) | 42.63 cm |
| Djup (med stativ) | 17.92 cm |
| Bredd | 71.92 cm |
| Vikt (med stativ) | 4.6 kg |
| Djup (utan stativ) | 8.01 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-08-26 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .