Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna Emporio Armani-smartklocka kommer med ett läderarmband. Den är utrustad med en LCD-display och minnet rymmer 4 GB data.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Emporio Armani Connected ART5012 är 3 903 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Går du i tankarna för att köpa en smartwatch? Då är det viktigt att fundera på vilka funktioner som är viktiga för dig. Det stora utbudet av olika modeller erbjuder dig bland annat allt från att kunna byta låt, skicka sms eller mäta pulsen under träningspasset – till att ringa direkt från handleden. Häftigt va?
Bland den här klockans smarta funktioner finns bland annat en sömnavläsare. Sov med klockan på handleden och få därefter en enkelt översikt av hur bra du egentligen sover. Klockan har en skärm av typen LCD.
Om du är intresserad av att köpa den här modellen från Emporio Armani kan det vara bra att veta att den just nu går att hitta från 3902.88 kronor.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Emporio Armani Connected ART5012 |
| Märke | Emporio Armani |
| Typ | Smartwatches |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Serie | Emporio Armani Connected |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 1.19 " |
| Operativsystem | Wear OS |
Funktioner | |
| Egenskaper | Stegräknare, Gyroskop, Sömnavläsning, Accelerometer |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | 3 ATM (30m) |
Internt | |
| Lagring | 4GB |
Skärm | |
| Färgskärm | Ja |
| Display-typ | LCD |
| Skärmupplösning | 390x390 |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Minne | |
| RAM | 512 MB |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-09-03 |
Design | |
|---|---|
| Material (boett) | Rostfritt stål |
| Material (armband) | Läder |
| Färg (boett) | Roséguld |
| Färg (armband) | Svart |
| Glastyp | Mineral |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Ja |
| Trådlös kommunikation | Wi-Fi, Bluetooth |
| Navigationssystem | GPS |
| Bluetooth-version | 4.1 |
Strömkälla | |
| Batterikapacitet | 300 mAh |
| Batteritid | 48.0 tim |
Mått | |
| Tjocklek | 12.0 mm |
| Bredd | 43.0 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .