Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Du har här en Xiaomi-smartklocka som kan vara det perfekta komplementet till din träning. Klockan har en extra energisnål AMOLED-display och det finns plats för 128MB data.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Xiaomi Haylou Solar Plus RT3 är 799 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Smartwatches är definitivt ett steg fram i teknikens utveckling, och är ett perfekt exempel på hur tekniken kan underlätta våra liv. De fungerar tillsammans med din smartphone och gör det bland annat möjligt för dig att mäta pulsen, räkna steg eller läsa sms direkt via klockan.
Undrar du också hur bra du egentligen sover? Med den här klockans smarta sömnavläsare kan du snabbt och enkelt få en översikt av din sömnmängd och sömnkvalitet. Klockan har en skärm av typen AMOLED.
Det lägsta priset på den här klockan är för närvarande 799.00 kronor. Leveransalternativ och fraktkostnad kan skilja sig mellan olika butiker, så se till att jämföra för att hitta vad som passar dig bäst.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Xiaomi Haylou Solar Plus RT3 |
| Märke | Xiaomi |
| Typ | Smartwatches |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Sport | Cykling, Multisport, Löpning, Fitness |
| Serie | Övriga |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 1.43 " |
Funktioner | |
| Egenskaper | Stegräknare, Blodsyrenivå (SpO2), Sömnavläsning, Accelerometer |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | IP68 |
Anslutningar | |
| USB | Nej |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Internt | |
| Lagring | 128MB |
Skärm | |
| Färgskärm | Ja |
| Display-typ | AMOLED |
| Skärmupplösning | 466x466 |
Mjukvara | |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone |
Design | |
|---|---|
| Färg (boett) | Silver, Svart |
| Färg (armband) | Vit, Svart |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| Trådlös kommunikation | Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Strömkälla | |
| Batterikapacitet | 280 mAh |
| Batteritid | 480.0 tim |
Mått | |
| Tjocklek | 10.1 mm |
| Bredd | 45.0 mm |
| Höjd | 45.0 mm |
| Vikt | 49.5 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-03-02 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .