Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Du har här en Colmi-smartklocka som skulle kunna vara det som tar din träning till nästa nivå. Klockan har en extra energisnål AMOLED-display och minnet rymmer upp till 128MB data.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Colmi C63 är -, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Med en smartwatch på din handled slipper du ta upp mobilen ur fickan. Läs notiser, svara på sms och byt spellista på Spotify direkt via handleden. Den här modellen från Colmi ger dig allt du behöver i en klocka, och lite till.
Bland den här modellens smarta egenskaper finns bland annat en IP68-klassifikation. Detta betyder att klockan är vatten- och dammtät, och därför klarar sig bra om den skulle råka bli blöt eller smutsig. Klockan har ett internt minne på 128MB.
Det lägsta priset på den här klockan är för närvarande 399.00 kronor. Leveransalternativ och fraktkostnad kan skilja sig mellan olika butiker, så se till att jämföra för att hitta vad som passar dig bäst.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Colmi C63 |
| Märke | Colmi |
| Typ | Smartwatches |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Sport | Cykling, Fitness, Löpning, Multisport |
| Serie | Övriga |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 2.01 " |
Funktioner | |
| Egenskaper | EKG (Elektrokardiografi), Blodsyrenivå (SpO2) |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | IP68 |
Anslutningar | |
| USB | Nej |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Internt | |
| Lagring | 128MB |
Skärm | |
| Display-typ | AMOLED |
| Skärmupplösning | 240x296 |
Mjukvara | |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone |
Design | |
|---|---|
| Material (boett) | Plast |
| Material (armband) | Silikon |
| Färg (boett) | Grå, Rosa, Svart |
| Färg (armband) | Grå, Vit, Blå, Svart, Rosa |
Trådlöst | |
| Trådlös kommunikation | Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Strömkälla | |
| Batterikapacitet | 280 mAh |
| Batteritid | 360.0 tim |
Mått | |
| Tjocklek | 10.5 mm |
| Höjd | 47.0 mm |
| Bredd | 38.0 mm |
| Vikt | 40.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-11-10 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .