Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Du har här en Garmin-smartklocka som finns inte med något annat armband än silikon. Höljet på klockan är vattentåligt. Minnet rymmer upp till 32MB data.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Garmin Instinct 2 Solar Tactical Edition är 3 338 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 11 jämförda butiker.
Vill du på ett diskret sätt kunna läsa det inkommande sms:et utan att behöva ta fram mobilen under mötet? Då är en smartwatch ett bra val! Den här modellen från Garmin erbjuder ett antal riktigt bra funktioner som du kommer uppskatta.
Bland den här modellens smarta egenskaper finns bland annat en kompass, vilket kan vara tacksamt att ha när du är ute och vandrar. Den inbyggda GPS-spårningen är praktisk om du vill veta exakt hur långt du har sprungit.
Det lägsta priset på den här klockan är för närvarande 3338.00 kronor. Leveransalternativ och fraktkostnad kan skilja sig mellan olika butiker, så se till att jämföra för att hitta vad som passar dig bäst.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Garmin Instinct 2 Solar Tactical Edition |
| Märke | Garmin |
| Typ | Smartwatches |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Sport | Cykling, Golf, Simning, Triathlon, Multisport, Löpning, Fitness |
| Serie | Garmin Instinct |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 0.9 " |
Funktioner | |
| Egenskaper | Sömnavläsning, Barometrisk höjdmätare, Kompass, Accelerometer |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | 10 ATM (100m) |
Anslutningar | |
| USB | Nej |
Internt | |
| Lagring | 32MB |
Skärm | |
| Display-typ | MIP |
| Skärmupplösning | 176x176 |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Mjukvara | |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone |
Design | |
|---|---|
| Material (boett) | Fiberförstärkt polymer |
| Material (armband) | Silikon |
| Färg (boett) | Svart |
| Färg (armband) | Svart |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| Trådlös kommunikation | ANT+, Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Navigationssystem | GPS, Galileo, GLONASS |
Mått | |
| Tjocklek | 14.6 mm |
| Bredd | 45.0 mm |
| Höjd | 45.0 mm |
| Vikt | 53.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-07-27 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .