Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Du har här en Garmin-smartklocka som är ett behändigt litet komplement till din mobiltelefon. Den är utrustad med en LCD-display. Det finns plats för 32MB data.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Garmin Instinct 2 Solar är 2 789 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
Smarta klockor är definitivt ett steg fram i teknikens utveckling, och är ett perfekt exempel på hur tekniken kan underlätta våra liv. De fungerar tillsammans med din smartphone och gör det bland annat möjligt för dig att mäta pulsen, räkna steg eller läsa sms direkt via klockan.
För den som ofta är ute och vandrar i bergen eller i skogen är det viktigt att ha med sig en kompass. Den här klockan har en inbyggd sådan, så du kan vara säker på att du går dit du ska. Klockan har en skärm av typen MIP.
Om du är intresserad av att köpa den här modellen från Garmin kan det vara bra att veta att den just nu går att hitta från 2789.00 kronor.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Garmin Instinct 2 Solar |
| Märke | Garmin |
| Typ | Smartwatches |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Sport | Cykling, Golf, Simning, Triathlon, Multisport, Löpning, Fitness |
| Serie | Garmin Instinct |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 0.9 " |
Funktioner | |
| Egenskaper | Blodsyrenivå (SpO2), Sömnavläsning, Barometrisk höjdmätare, Kompass, Accelerometer |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | 10 ATM (100m) |
Anslutningar | |
| USB | Nej |
Skärm | |
| Färgskärm | Nej |
| Display-typ | MIP |
| Skärmupplösning | 176x176 |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Internt | |
| Lagring | 32MB |
Mjukvara | |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-02-10 |
Design | |
|---|---|
| Material (boett) | Fiberförstärkt polymer |
| Material (armband) | Silikon |
| Färg (boett) | Svart, Blå, Grå |
| Färg (armband) | Grå, Blå, Svart |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| Trådlös kommunikation | ANT+, Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Navigationssystem | GPS, Galileo, GLONASS |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Typ av batteri | Inbyggt batteri |
Mått | |
| Tjocklek | 14.5 mm |
| Höjd | 45.0 mm |
| Bredd | 45.0 mm |
| Vikt | 53.0 g |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .