Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna underbyggda diskmaskin från Bosch byggs in i ditt kök, men har sin egen frontpanel. Besticken samlar du i en klassisk korg som du enkelt lyfter ur vid tömning.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bosch Series 4 SPU4HMS10E är 6 790 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 8 jämförda butiker.
Trött på att diska för hand? Den kan den här maskinen från Bosch vara ett riktigt bra val. Diskmaskinen är underbyggd och byggs enkelt in i ditt kök. Den höga energiklassningen spar både på miljö och din plånbok.
Detta är en modell som är underbyggd, vilket innebär att den placeras under köksbänken i ditt kök. Istället för att ha samma front som den övriga inredningen har den sin egen synliga lucka med reglage. Om du inte vill köra diskmaskinen sent på kvällen kan du ställa in funktionen "fördröjd start" och därmed ställa in när maskinen ska starta.
Priset är under genomsnittet för kategorin diskmaskiner, vilket gör den här modellen till ett väldigt prisvärt köp! Om du prisjämför den här diskmaskinen på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 6790.00 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch Series 4 SPU4HMS10E |
| Märke | Bosch |
Typ | |
| Placering | Underbyggd |
Specifikationer | |
| Ljudnivåklass | B |
| Energiklass | E |
| Ljudnivå | 44 dB |
| Antal program | 6 |
| Färg | Rostfritt stål |
Funktioner | |
| Torkningsprogram | ExtraDry, Heat Exchanger |
| Placering av bestick | Bestickkorg |
| Antal kuvert | 10 st |
| Eco-programmets varaktighet | 3.4 tim |
| Egenskaper | Torkningsprogram, Funktioner för tystare maskin, Hygienprogram, Wifi, Barnlås, Elektronisk saltindikator, Display, Tillhörande mobilapp, Startfördröjning, Intensiv zon, Vattenskydd, Snabbdiskprogram |
| Höjdjusterbara korgar | Höj och sänkbar överkorg |
| Vattenskydd | Aqua Sensor, Aquastop |
| Snabbdiskprogram | Snabbdisk, VarioSpeed Plus |
| Temperaturlägen | 60 °C, 70 °C, 45 °C, 50 °C, 65 °C, 55 °C |
Elkonsumtion | |
|---|---|
| Energiförbrukning per 100 cyklar | 76.0 kW/h |
| Energiförbrukning per cykel | 0.755 kW/h |
Vattenförbrukning | |
| Vattenförbrukning per cykel | 9.5 L |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Mått | |
| Tilloppsslangen längd | 205.0 cm |
| Djup med dörr öppen | 115.5 cm |
| Djup (nischmått) | 55.0 cm |
| Vikt | 39.1 kg |
| Standardbredd | 45 cm |
| Bredd | 44.8 cm |
| Avloppsslangens längd | 165.0 cm |
| Djup | 57.3 cm |
| Höjd | 81.5 cm |
| Bredd (nischmått) | 45.8 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-07-11 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .