Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna underbyggda diskmaskin från Samsung byggs in i ditt kök, men har sin egen frontpanel. Praktiskt nog kan lägga besticken både i en bestickkorg eller på en hylla överst i maski
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung DW60BB890UAPET är 9 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 6 jämförda butiker.
Trött på att diska för hand? Då kan Samsung DW60BB890UAPET vara ett bra alternativ. Denna maskin är byggd för att passa in i ditt kök. Den höga energiklassningen spar både på miljö och din plånbok.
Detta är en modell som är underbyggd, vilket innebär att den placeras under köksbänken i ditt kök. Istället för att ha samma front som den övriga inredningen har den sin egen synliga lucka med reglage. Maskinen är utrustad med funktionen "fördröjd start", vilket innebär att du kan ställa in när du vill att maskinen ska starta.
I kategorin diskmaskiner är det här för närvarande en av de mest populära produkterna på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 9990.00 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här diskmaskinen till en högkvalitativ maskin.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung DW60BB890UAPET |
| Märke | Samsung |
Typ | |
| Placering | Underbyggd |
Specifikationer | |
| Ljudnivåklass | B |
| Energiklass | B |
| Ljudnivå | 40 dB |
| Antal program | 11 |
| Färg | Svart |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning per 100 cyklar | 64.0 kW/h |
Vattenförbrukning | |
| Vattenförbrukning per cykel | 8.0 L |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-11-30 |
Funktioner | |
|---|---|
| Torkningsprogram | AutoOpen torkning |
| Placering av bestick | Bestickkorg, Bestickbricka |
| Antal kuvert | 14 st |
| Eco-programmets varaktighet | 3.55 tim |
| Egenskaper | Torkningsprogram, Funktioner för tystare maskin, Dold kontrollpanel, Hygienprogram, Wifi, Program för halvfull maskin, Display, Ljusdisplay på golv, Tillhörande mobilapp, Höj och sänkbara fötter, Startfördröjning, Intensiv zon, Vattenskydd, Snabbdiskprogram, Avhärdare |
| Vattenskydd | Aquastop |
| Snabbdiskprogram | Snabbdisk |
| Temperaturlägen | 70 °C |
Mått | |
| Vikt | 57.2 kg |
| Standardbredd | 60 cm |
| Bredd | 59.5 cm |
| Djup | 57.2 cm |
| Höjd | 81.5 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .