Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna underbyggda diskmaskin från Smeg byggs in i ditt kök, men har sin egen frontpanel. Om du till exempel inte vill att maskinen ska gå på natten kan du ställa in fördröjd start.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Smeg LVS344PM är 20 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 7 jämförda butiker.
Dags att byta ut diskmaskinen? Den kan den här maskinen från Smeg vara ett riktigt bra val. Denna maskin är byggd för att passa in i ditt kök. Med en hög energiklassning minimeras avtrycket på både miljö och ekonomi.
Denna underbyggda modell från Smeg monteras enkelt under köksbänken. Den byggs inte in i den övriga inredningen utan har sin egen front med reglage på utsidan av luckan. Många moderna diskmaskiner är väldigt energieffektiva, så även den här med sin energiklassning på B.
Just nu är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 20990.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här diskmaskinen till en högkvalitativ maskin.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Smeg LVS344PM |
| Märke | Smeg |
Typ | |
| Placering | Underbyggd |
Specifikationer | |
| Ljudnivåklass | B |
| Energiklass | B, G |
| Ljudnivå | 44 dB |
| Sladdlängd | 200.0 cm |
| Antal program | 11 |
| Färg | Vit, Silver, Rostfritt stål |
Strömförsörjning | |
| Anslutningseffekt | 5450 W |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning per 100 cyklar | 64.0 kW/h |
Vattenförbrukning | |
| Vattenförbrukning per cykel | 9.0 L |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-08-24 |
Funktioner | |
|---|---|
| Torkningsprogram | AutoOpen torkning |
| Placering av bestick | Bestickkorg, Bestickbricka |
| Antal kuvert | 14 st |
| Egenskaper | Automatisk dosering av diskmedel, Varmvattenanslutning, Höj och sänkbara korgar, Hygienprogram, Elektronisk saltindikator, Display, Ljusdisplay på golv, Höj och sänkbara fötter, Startfördröjning, Intensiv zon, Vattenskydd |
| Höjdjusterbara korgar | Höj och sänkbar överkorg |
| Vattenskydd | Aquastop |
| Temperaturlägen | 70 °C, 45 °C, 50 °C, 65 °C, 75 °C |
Mått | |
| Standardbredd | 60 cm |
| Bredd | 59.0 cm |
| Djup | 60.0 cm |
| Höjd | 85.0 cm |
| Bredd (nischmått) | 60.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .