Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Då telefonens hölje är vatten- och dammtåligt (IP68) så klarar den lite hårdare tag. Spela in videos i 8K och fotografera i upp till 50 Mp upplösning.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Google Pixel 9 Pro 512GB Obsidian är 12 263 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Här har du telefonen Pixel 9 Pro 512GB som lanserades 2024 och har packats med en kraftfull octa core-processor, en 42 MP-frontkamera och trippla bakre kameror (upp till 50 Mp). Med en 6.3-tums OLED-skärm och vattentåligt skal är detta telefonen för dig som bara vill ha något som fungerar.
Utrustad med tre kameralinser med 50 megapixels upplösning är Pixel 9 Pro 512GB en smidig telefon för dig som gillar att fota. Frontkameran gör det enkelt att både använda telefonen som spegel och att ta selfies med! Med telefonens kamera kan du även filma i 240fps samt 8K-upplösning.
Pixel 9 Pro 512GB är utrustad med ett batteri med bra kapacitet för dagligt bruk (4 700 mAh). Under huven hittar vi systemchippet Google Tensor G4 som körs på en 3.1 GHz octa core-processor. Tack vare denna kraftfulla hårdvara så kommer dina appar köras utan lagg.
Idag är lägsta pris på Pixel 9 Pro 512GB 12263.00 kr. För det priset får du en telefon med stor skärm. En telefon som dessutom har en octa core-processor och 512GB internminne.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Google Pixel 9 Pro 512GB Obsidian |
| Märke | |
Serie | |
| Serie | Google Pixel 9 |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Obsidian |
| Skärmstorlek | 6.3 " |
| IP-klass | IP68 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Aluminium, Glas |
| Lanseringsår | 2024 |
| Android-version | Android 14 |
| Operativsystem | Android |
| Energiklass | A |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| 5G frekvensområde | mmWave, Sub-6 GHz |
| SAR-värde | 1.37 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
| 5G | Ja |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 3 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 8K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 50.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 240fps |
| Kameraupplösning (fram) | 42.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-C |
| Minneskortsläsare | Nej |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stereohögtalare |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Barometer, Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare, Ansiktsigenkänning |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | OLED |
| Uppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Skärmupplösning | 1280x2856 |
| Pixeltäthet (PPI) | 495 |
Minne | |
| RAM | 16 GB |
Lagring | |
| Internminne | 512GB |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.3 |
Processor | |
| Processorkärnor | Octa Core |
| System on Chip (SoC) | Google Tensor G4 |
| Processorhastighet | 3.1 GHz |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 4700 mAh |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddningsstandard | QI |
| Trådlös laddning | Ja |
Mått | |
| Vikt | 199.0 g |
| Höjd | 152.8 mm |
| Bredd | 72.0 mm |
| Djup | 8.5 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-08-15 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .