Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Pixel 9 256GB är en IP68-klassad telefon, vilket innebär att den är både vatten- och dammtålig. Denna Googlesmartphone har hela 4 700 mAh i batterikapacitet.
e-ville
Google Pixel 9 5G-telefon, 256/12 GB, Obsidian
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Google Pixel 9 256GB Obsidian är 7 986 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 6 jämförda butiker.
Här har du telefonen Pixel 9 256GB som kom ut 2024 och har packats med dubbla bakre kameror (upp till 50 Mp), en 11 MP-frontkamera och en kraftfull octa core-processor. Med en 6.3-tums OLED-skärm och vattentåligt skal är detta telefonen för dig som bara vill ha något som fungerar.
Telefonen är även utrustad med stötskydd för att klara hårda tag. Frontkameran låter dig enkelt ta selfies och gruppbilder. Kameran låter dig även filma i upp till 240fps med 4K-upplösning.
Pixel 9 256GB är utrustad med ett batteri med bra kapacitet för dagligt bruk (4 700 mAh). Den här telefonen körs på en octa core 3.1 GHz processor. Med denna hårdvara kommer dina appar att flyta på i en rasande fart.
Idag är lägsta pris på Pixel 9 256GB 7986.00 kr. För det priset får du en mobiltelefon med generös skärm. En telefon som dessutom har en åttakärnig processor och 256GB internminne.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Google Pixel 9 256GB Obsidian |
| Märke | |
Serie | |
| Serie | Google Pixel 9 |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Obsidian |
| Skärmstorlek | 6.3 " |
| IP-klass | IP68 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Aluminium, Glas |
| Lanseringsår | 2024 |
| Android-version | Android 14 |
| Operativsystem | Android |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| 5G frekvensområde | mmWave, Sub-6 GHz |
| SAR-värde | 1.4 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
| 5G | Ja |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Nej |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 2 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 4K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 50.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 240fps |
| Kameraupplösning (fram) | 10.5 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-C |
| Minneskortsläsare | Nej |
Lagring | |
| Internminne | 256GB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stereohögtalare |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Barometer, Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | OLED |
| Uppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Skärmupplösning | 1080x2424 |
| Pixeltäthet (PPI) | 422 |
Minne | |
| RAM | 12 GB |
Processor | |
| Processorkärnor | Octa Core |
| System on Chip (SoC) | Google Tensor G4 |
| Processorhastighet | 3.1 GHz |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-version | 5.3 |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 4700 mAh |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddningsstandard | QI |
| Trådlös laddning | Ja |
Mått | |
| Vikt | 198.0 g |
| Höjd | 152.8 mm |
| Bredd | 72.0 mm |
| Djup | 8.5 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-08-13 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .