Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Hög prestanda, utmärkt kamera och stor skärm. 1TB-modellen är bekväm för de som hanterar stora filer, appar och spel regelbundet.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Apple iPhone 15 Pro Max, 1TB Natural Titanium är 15 411 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 7 jämförda butiker.
Den här telefonen från Apple lanserades 2023 och är laddad med en kraftfull hexa core-processor vilket passar den som värdesätter god prestanda. En 12 MP-frontkamera ger klara selfies och trippla bakre kameror ger detaljerade bilder med upp till 48MP. Med en stor 6,7-tums OLED-skärm levandegörs filmer och spel. Modellen är designad i en stark och lätt titankonstruktion och det vattentåliga skalet gör den tålig för dagligt bruk.
Apple iPhone 15 Pro Max 1TB är utrustad med en generös 6.7-tums OLED-skärm med 1290x2796 upplösning och grym färgåtergivning. Den här telefonen körs på systemchippet Apple A17 Pro som körs på en hexa core GHz processor. Med denna hårdvara kommer dina appar att rulla på utan lagg. Utrustad med tre kameralinser med 48 megapixels upplösning är Apple iPhone 15 Pro Max 1TB en perfekt telefon för dig som vill föreviga dina upplevelser. Frontkameran låter dig enkelt ta selfies och gruppbilder. Med telefonens kamera kan du även filma i 60fps samt 4K-upplösning.
Idag är lägsta pris på Apple iPhone 15 Pro Max 1TB 15411.00 kr. För det priset får du en telefon med generös skärm från en av de främsta tillverkarna. Det är en telefon som dessutom har en åttakärnig processor och 1TB lagringskapacitet.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple iPhone 15 Pro Max, 1TB Natural Titanium |
| Märke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone 15 |
Specifikationer | |
| Färg | Beige |
| Tillverkarfärg | Natural Titanium |
| Skärmstorlek | 6.7 " |
| IP-klass | IP68 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Titan, Glas |
| Lanseringsår | 2023 |
| Operativsystem | iOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| 5G frekvensområde | mmWave, Sub-6 GHz |
| SAR-värde | 1.11 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
| 5G | Ja |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 3 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 4K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 48.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 240fps |
| Kameraupplösning (fram) | 12.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-C |
| Minneskortsläsare | Nej |
Minne | |
| RAM | 8 GB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stereohögtalare |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Barometer, Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare, Ansiktsigenkänning |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | OLED |
| Uppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Skärmupplösning | 1290x2796 |
| Pixeltäthet (PPI) | 460 |
Lagring | |
| Internminne | 1TB |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.3 |
Processor | |
| Processorkärnor | Hexa Core |
| System on Chip (SoC) | Apple A17 Pro |
| Processorhastighet | 3.78 GHz |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 4441 mAh |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddningsstandard | QI |
| Trådlös laddning | Ja |
Mått | |
| Vikt | 221.0 g |
| Höjd | 159.9 mm |
| Bredd | 76.7 mm |
| Djup | 8.3 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-09-12 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .