Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna iPhone är fullproppad med vass hårdvara, såsom Apples nya A17 Pro-chip och ett lagringsutrymme på hela 256 GB.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Apple iPhone 15 Pro, 256GB Natural Titanium är 14 995 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 6 jämförda butiker.
iPhone 15 Pro tar sannerligen ut svängarna lite mer än iPhone 15 och 15 Plus, med ett hölje i ett högteknologiskt material och ett sprillans nytt systemchipp. Kameran är också lite mer påkostad och du får högre överföringshastigheter via USB-C-kontakten.
En betydande nyhet på iPhone 15-modellerna, jämfört med iPhone 14, är den helt nya snabbknappen. Medan den tidigare varianten endast användes för att byta till ljudlöst läge, kan den nya knappen anpassas för att utföra flera olika funktioner, såsom att öppna kameran, spela in röstmeddelanden, tända ficklampan och mer. Det är helt enkelt en betydligt mer flexibel lösning jämfört med den tidigare.
En av de mest framträdande fördelarna med iPhone 15 Pro i jämförelse med andra modeller är användningen av Apples senaste A17 Pro-chip. Enligt Apple är detta chip 20% snabbare än dess föregångare, och uppgraderingen från A16 till A17 anses vara den mest betydande sedan chippet först lanserades.
Som du märker så finns det många saker osm talar för Apple iPhone 15 Pro. Just idag är det lägsta priset 14995.00 kr.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple iPhone 15 Pro, 256GB Natural Titanium |
| Märke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone 15 |
Specifikationer | |
| Färg | Natur |
| Tillverkarfärg | Natural Titanium |
| Skärmstorlek | 6.1 " |
| IP-klass | IP68 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Titan, Glas |
| Lanseringsår | 2023 |
| Operativsystem | iOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| 5G frekvensområde | mmWave, Sub-6 GHz |
| SIM-kort | eSIM |
| 5G | Ja |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 3 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 4K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 48.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 60fps |
| Kameraupplösning (fram) | 12.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-C |
| Minneskortsläsare | Nej |
Lagring | |
| Internminne | 256GB |
Minne | |
| RAM | 8 GB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stereohögtalare |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Barometer, Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare, Ansiktsigenkänning |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | OLED |
| Uppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Skärmupplösning | 1179x2556 |
| Pixeltäthet (PPI) | 460 |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.3 |
Processor | |
| Processorkärnor | Hexa Core |
| System on Chip (SoC) | Apple A17 Pro |
| Processorhastighet | 3.78 GHz |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 3274 mAh |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddningsstandard | QI |
| Trådlös laddning | Ja |
Mått | |
| Vikt | 187.0 g |
| Höjd | 146.6 mm |
| Bredd | 70.6 mm |
| Djup | 8.25 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-09-12 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .